Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiatalabb meleg hol tudna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalabb meleg hol tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés

Már kezdem unni azt a hozzáállást, hogy szex azonnal, és valakivel beszélgetni is szeretnék. Csak sajnos ez nagyon nehéz ismerkedős oldalakon vagy ilyesmiken.

Szűz vagyok még, és egy darabig még az is akarok maradni, amíg meg nem ismerkedek olyannal, akivel érdemes elvesztenem.

És ezt sokan nem értik meg...



2016. márc. 30. 02:28
 1/2 anonim válasza:
0%
Menj el kirándulni a Meleg-hegyre! Szerintes miért ez a neve? ;) Főleg vasárnap délelőttől kora estig szoktunk gyűlni sokan, nem mindenkinek van ám barátja a társaságból! A természet lágy ölén ismerkedni a legjobb. (Azt, hogy egyesek mit csinálnak a déli lejtő susnyásában, ha elég meleg az idő, nem részletezném...) Ha budapesti, vagy székesfehérvári vagy, nincs is messze, a Velencei-hegységben helyezkedik el.
2016. márc. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ismerkedős oldalakon, vagy úgy általában a neten ez nagyon nehéz, tényleg szinte mindenki csak szexelni akar.

Járj el bulizni, ismerkedj meg minél több emberrel, akkor nagyobb az esély rá hogy találsz egy srácot akit a kapcsolat érdekel, nem csak a szex. :) Vagy ha van olyan ismerősöd, akinek van meleg barátja, akkor kérd meg, hogy mutasson be neki.

Ha Pesten laksz, akkor valamennyivel könnyebb a dolgod (mondom ezt én, aki itt lakik már fél éve de még nem talált normális fiút :D).

Nekem több olyan párkapcsolatban élő meleg ismerősöm is van, aki teljesen véletlen talált rá a pasijára, egyetemen/buliban.


19/f/m

2016. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!