Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy társkeresőkö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy társkeresőkön az orszag majdnem minden pontjarol vannak regisztralva, de mindenki aki egymásra talalna az orszag masik oldalan lakik?

Figyelt kérdés

Pedig csomóan laknak ugyan azon a helyen.

Sosem értettem hogy miért törtênik mindig így.


Én is mindig csak 100 vagy 80 km el arrébb találtam olyan lányokat akik beszélgettek velem.


16/f


2016. ápr. 2. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, bosszantó. Haladhatnának a kínaiak azzal a teleporttal, de addig is próbálj a közelben találni valakit (nem feltétlen társkeresőn)
2016. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nwm tusok.


Éppen erről írtam hogy nincs a közelben egy lány sem regisztrálva.


Társkeresőn kívül nem tudok,nem ismerek egy embert sem és nem is járok ezért sehova.

2016. ápr. 2. 13:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok*
2016. ápr. 2. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Na de ha nem jársz sehova csak otthon ülsz, akkor hogy akarsz bárkit is megismerni?
2016. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ha tetszenének neki azok, akik ott élnek körülötte, nem menne fel társkeresőre. Ahhoz nem kell internet, hogy megismerkedj a szomszéddal. :)
2016. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok élőben megismerni senkit mivel kissebbségi komplexusos vagyok az emberek kapcsán.


Akkor ismerkedem hogy ha valaki szeretne velem lenni mivel mindig azt érzem hogy senki nem kér a társaságomból.


Amiből eddig senki nem kért, ezért van valami alapjam :/

2016. ápr. 2. 14:28
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja amúgy #5-ös.


Nagyon tetszenek a körülöttem élő lányok.


Pl. a szomszéd utcában is tudom hogy van 8 gyönyörű lány.


A másikban 2.


Szembe velünk meg 1 lány a hugával.

2016. ápr. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!