Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. 5 éve vagyunk együtt práommal, az utóbbi 4 hónapban távkapcsolatban, egy hóapja regisztrálva van társkeresőkön(függetlenként) és ismerkedik, de elég rendesen, szerinte ez egy kapcsolatba még belefér, mert hogy ez nem megcsalás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2007. dec. 12. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az ismerkedés csak az interneten történik addig semmi gond, de ha találkozgat is más nőkkel szerintem már probléma.Én kicsaptam volna a cirkuszt, mert nagyon féltékeny vagyok (3 éves kapcsolatban).Volt a miénk is távkapcsolat...A flört azt mondják kell, de határok között.Beszéld meg a pároddal, hogy miért van erre szüksége és ha neki más nők kellenek, kényszerítsd választás elé.Remélem a helyes utut választja!
2007. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azzal,hogy mások előtt függetlenek mondja magát,szerintem vérlází,hiszen van párja,Te.

Én ezt nem tűrném.

Ha gondol rá,már régen rossz.

2007. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepném azzal, hogy a társkeresőbe regisztrálnék független csajsziként. Ha összefuttok és kiakad szende mosollyal mondhatod: csak azt csinálom amit te!


Lehet, még találnál is helyette egy hűségesebb fazont.

2007. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bakos G. Bence válasza:
100%
Na mi lett?
2018. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!