Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz senkim?

Figyelt kérdés
Visszahuzodó vagyok.Imádom kimutatni azokkal a szeretettemet akiket számomra fontosak,bújós természetem van.Eddig sokan használtak ki a jó szívem miatt és ezért igyekszek megváltozni.Nagyon sok időt szeretek tölteni a számra fontos emberekkel tejes mértékben a párom lenne az első ha lenne.Illik a rossz tulajdonságokat is megemlíteni mivel ugye senki sem tökéletes,így én sem rossz tulajdonságaim közé tartozik az,hogy hirtelen haragú vagyok de akit megbántok azt hamar meg is próbálom békíteni.Nagyon vágyom már egy normális szerető társa mivel amit már említettem folyamatosan csak csalódok fiúk terén.Olyan jó lenne,ha lenne kit ölelgetni puszilgatni hozzábújni.(:
2016. ápr. 2. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez butaság!

Miért ne lenne? 17 vagy. Még fiatal. Számtalan lehetőség van és lesz is még. Nem szabad föladni. Én azt javaslom ,hogy ne a párkapcsolatra koncentrálj hanem arra ,hogy élj és élvezd az életet akár párkapcsolat nélkül is és ha ez megvan akkor észre se veszed ,de már alakulni fog a dolog.

Meg nem tűnsz hárpiának ,ha meg cuki és aranyos is vagy akkor pláne fog akadni jelentkező.

Sőt szerintem itt is van GYK-n jó pár.

Úgyhogy csak kitartás ,mert én biztos vagyok benne ,hogy lesz hamarosan egy fiú akit kedvedre ölelgethetsz és "dögönyözhetsz".

2016. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sosem lesz
2016. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Olyan jó lenne,ha lenne kit ölelgetni puszilgatni hozzábújni.(:"


de aranyos vagy, van azóta változás?

2017. okt. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!