Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belefáradtam, soha nem lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam, soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Sosincs senkin,mindig kihasználnak, megbántanak csak "arra" kellenék nekik. Bulizni nem szeretnék elmenni mert az nem az én világom.. Hol tudnék korombeli kedves udvarias normális fiúkkal beszélni?:(



2016. ápr. 1. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen mibe fáradtál bele?

Nagyon fiatal vagy Ahhoz, hogy belefáradj. Szerintem kb fél évig szüneteltesd, hogy megnyugodj. Nekem mindig akkor lett barátom, amikor elfogadtam, hogy szingli vagyok és boldog voltam. Ha olyat akarsz, akinek nem csak arra kellesz, akkor érdemes 1-2 évvel idősebb fiút. De ha erőltet bármit és nem tisztel, akkor minden egyéb hiába. Ne add fel! Csak most inkább egy kicsit saját magaddal foglalkozz.

2016. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok, mint te, de próbálok szingliként is boldog lenni, és várni arra a fiúra, akinek nem csak arra kellek majd. Szerintem tegyél te is így. :)

Igaz, sokszor annyira rossz hogy nincs senkim, sírni is szoktam miatta, de belegondolok, és tudomm hogy megéri várnom egy normális fiúra, azután a 2 tahó után..:)

És nem érdekel, ha emiatt hónapokig/évekig egyedül leszek. Majd megszokom, sőt, egy idő után jól érzem magam egyedül is. Ne "kergesd", várj rá, és meg fog találni az igazi. :)


17/L

2016. ápr. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mit nem adtam volna 16 éves koromban egy ilyen normális, szeretetre vágyó lányért :/
2016. ápr. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodj meg, ha eddig nem jöttek a privát üzik mindjárt fognak a gyakoirs fiúktól, hogy ők nem olyanok :D
2016. ápr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
16 évesen mibe fáradtál bele?
2016. ápr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Én örülnék egy ilyen barátnőnek :) 16/f

Itt az összes csaj qrva sajnos

2016. ápr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Itt is tudsz ismerkedni.Velem is ez a helyzet hogy csak kihasználnak és csak a panaszaik meghallgatására kellek csak én a lányoknak 16/F
2016. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tudnék neked egy rendes fiút, annál jámborabbat még sosem láttam, viszont nem sok esélye van, hogy Debrecen környéki legyél gondolom.
2016. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne keresd majd megtalálod😉...
2016. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem használnálak ki!!! Apaként és pasiként szeretnélek!!!! 56 éves vagyok de a kor nem számít.
2019. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!