Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a rendes lányoknak már van barátjuk?

Figyelt kérdés
Mindig mikor megtetszik egy lány aki még rende is én elkezdek nieki udvarolni jön a hideg zuhany, hogy van barátja. Miért van ez? 15/f
2016. ápr. 3. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat de én szeretnék veled megismerkedni!:D
2016. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fanta 39 ***** válasza:

Azért mert minden fiú a rendes csajokat akarja,és így már csak azok maradnak akik nem rendesek.

Nem részletezném mi problémájuk lehet nekik.😂

2016. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a szemed, rengeteg rendes lánynak nincs barátja. Csak őket nem veszik észre (nálam mondjuk hajlamosak azt hinni, hogy már van, aztán pislognak nagyokat amikor mondom, hogy nincs :D) 16/L
2016. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azert,mert rendesek. Ez egyertelmu,mi a kerdes? Bunko lany senkinek nem kell.
2016. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Figyu én elvileg rendes lány vagyok, és nincs barátom, mert kicsit mindig kitűnök a tömegből(nem sok mindenki értékeli :D) Szóval szerintem ne csak az "átlagos" lányok körében kutakodj, hanem mondjuk akik egyedül vannak vagy látod rajtuk, hogy nem érzik jól magukat a környezetükben(ettől még ők is lehetnek rendes lányok); ők biztos örülnének egy jófej srácnak, aki odamegy hozzájuk, érdeklődik, megnevetteti őket stb...
2016. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkit még tudok nevettetni. Minden lányt. De azok a lányok vagy olyanok akiket inkább hagynék vagy foglaltak és így elég nehéz észrevenni a többit.
2016. ápr. 3. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok olyan lány van még csak keresni kell őket. Pl. én is az vagyok xd
2016. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azzal én nem sokat érnek. Próbálok a környezetemben ilyen lányokat keresni de azok mind foglaltak.
2016. ápr. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!