Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erős, önmagukat ellátni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erős, önmagukat ellátni képes, okos lányoknak van esélyük, hogy legyen barátjuk? 20/L

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, megvannak bennem azok a tulajdonságok, amik egy fiúban is, elég erős vagyok,elbírok bármit, mert edzek, sokan csodálkoznak is emiatt. Emellett elég férfias szakmát tanulok, szeretem, logikus gondolkodású vagyok, és mindig jobban szerettem barkácsolni, bunkert építeni már kiskoromban is, és nem tűrtem, ha segíteni próbáltak bármiben, mindent magamnak akartam megoldani. :D Ilyen tulajdonságok mellett úgy érzem, hogy a fiúk nem sokáig bírnák mellettem, mert ha önmagam maradok(márpedig szeretnék), akkor egy idő után nem éreznék eléggé férfinak magukat, mert nem vagyok az a lány, akinek folyton segíteni, magyarázni kell, akit annyira babusgathatnak. Ha pedig megjátszom a gyengét, akkor nem lennék harmóniában magammal..

Úgy érzem nem halnék bele, ha nem lenne senkim, viszont azért jó lenne valakiről gondoskodni, szeretni, de így esélytelennek érzem..

Vannak olyan fiúk, akik el tudnak viselni egy ilyen lányt?


2016. márc. 12. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Valamennyit neked is kellene változnod mert ha a férfi úgy érzi,hogy nincs szükség a jelenlétére az nagyon tud neki fájni.Nem elég néha odavetni,hogy szeretlek,azt ki is kell mutatni kölcsönösen.

30+F

2016. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

" mert nem vagyok az a lány, akinek folyton segíteni, magyarázni kell, "


A férfiak nőt, társat keresnek maguk mellé, nem gyereket.


"önmagukat ellátni képes" LOL :D

2016. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy ilyen gulágparancsnok jellemű akkor miért ne lehetne...?
2016. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A belső tulajdonságok engem nem zavarnának, külsőleg is csak az ha nálam izmosabb lennél. Illetve én nem attól éreztem magam férfinak a nő mellett, mert magyarázni, segíteni kellett. Nem árulod el mit tanulsz? :D

27F

2016. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hm Nekem tetszene mondjuk ha nem kéne minden egyes pókhálótól sikongató nő mellett élnem vagy épp az ikea ls bútorokat nem csak nekem kéne tologatni, szerelgetni. Persze egy férfi mégis csak legyen férfi és a nő legyen nő. En nekem beleféren, persze hacsak nem vagy nállam izmosabb :D de érdekelne hogy mi az a pasis szakma amit tanulsz? Mérnök?
2016. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
11:06 ha te attól érzed magad szükségesnek, hogy a nő gyengébb nálad fizikailag és lelkileg, akkor ott veled vannak a bajok. Egy normális nőnek (és férfinak) azért van szüksége párkapcsolatra, hogy átélhesse valakivel a szerelmet nem azért hogy legyen valaki aki lecsapkodja a pókokat vagy felállítsa az ikeás bútorokat.
2016. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, mérnök. Köszi a válaszokat :)
2016. márc. 12. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is mérnök vagyok, de eddig eszembe sem jutott, hogy ez gond lenne párkapcsolat ügyileg :)



"önmagukat ellátni képes"

Ez felnőtt embernél alapkövetelmény.

2016. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"önmagukat ellátni képes" :D én úgy vettem észre, hogy csak ilyen embereknek van esélyük párkapcsolatra.


A folytonos magyarázást, babusgatást utálnák. :)

Nem hinném, hogy hátrány, hogy mérnök leszel.

L21

2016. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt most van némi zavar az erőben úgy érzem.


Talpraesett, teljesen önálló, szerintem okos (bár ez nézőpont kérdése) nő vagyok, és a sport múltamra tekintettel elég izmos is. Ezen nem múlik a párkapcsolat, mivel nekem is van barátom...


De! Egy valamirevaló nő nem úgy keresi élete párját, hogy "ide figyelj kisfiam, nehogy merjél nekem segíteni, mert rohadtul egyedül is megoldom, úgyhogy hagyjál békén".


A társad amúgy sem azzal fogja nyitni a közös életetek, hogy kisanyám figyelj, megmutatom, hogy működik a mikro, mert te biztos hülye vagy hozzá... A párod a te egyenrangú társad, akivel egy életen osztoztok, közösen tapasztaltok meg dolgokat, és élményeket, közösen haladtok, mely során többé kevésbé támaszkodtok egymásra, hol érzelmileg, hol fizikailag, hol anyagilag stb. Ezt nem lehet kivédeni, mert veled és mindenkivel elő fog még fordulni az életben, hogy elbizonytalanodik és tanácsot kér, melyben jobb esetben a párod segíteni is tud. Erről szólna jobb esetben egy normális kapcsolat, nem arról egymásnak feszült bicepszekkel versenyeztek azon, hogy ki tudja összerakni jobban az IKEAs bútort...

2016. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!