Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van az, hogy a csendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a csendes, visszahúzódó lányoknak mindig van barátjuk?

Figyelt kérdés

Miért mindig a sótlan önbizalom hiányos lányok a legkapósabbak? Egy kicsit hangosabb, humoros magabiztos lánynak esélye sincs? Miért akar mindenki csupán a barátom lenni? :(

19L


2014. jún. 2. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert csúnya vagy.
2014. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos elijeszted őket a harsány viselkedéseddel.
2014. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytad, hogy a csendes, visszahúzódó lányok még szépek is. A három tulajdonság együtt pedig kincs.


Ha mindenki csak barátkozni szeretne veled, akkor ott tényleg a külsőddel lesznek gondok.

2014. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ne legyél már ilyen irigy! Én önbizalomhiányos vagyok ez tény, de nem nevezném magam sótlannak. Tök normális vagyok, és már 1,5 éve vagyok a barátommal. Én is tudok vicces lenni, és sokan szeretnek. Ettől még nem járok partizni, inkább tanulok. Most úgy gondolod el kellene ásnom magam, vagy mi?
2014. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Se csúnyának se harsánynak nem mondanám magam, és nem is az irigység beszél belőlem, csak egyszerűen számomra felfoghatatlan mikor pl a társasági körünkbe kerül egy új pár és a srác bátran barátkozik, ismerkedik fiukkal lányokkal egyaránt viszont a csaj csak beül a sarokba és onnan figyeli az eseményeket hiába próbálunk mi nyitni felé, elutasítóan viselkedik vagy csak "nem akar zavarni"

lehet, hogy én vagyok rossz helyen de az esetek 70% ban ilyen párokkal futok össze

2014. jún. 2. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Igen, én sem merek sokszor barátkozni új társaságban, mivel régen mindig kinéztek, és porig aláztak. De valamiért velem van a barátom, szeret, és más nem számít. Ha szeretné elmegyek idegenek közé, de annyira nem szeretem az új környezetet pont azért, mert sokszor kineveettek és elutasítottak, akkor is, ha az régen volt.
2014. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben pl. a csendes, visszahúzódó lányok nagy részének nincs barátja, soknak nem is volt még soha. (20/L vagyok, szóval ugyanaz a korosztály, mint te.)

Nem ettől függ, hogy lesz-e barátod vagy nem. Nem lehet egy tulajdonságot kiragadni, hogy na, biztos azért kellenek ők a fiúknak, mert csendesek. Inkább gondolkozz el, mi lehet az oka, hogy téged nem akarnak. (És nem hiszem, hogy az amit leírtál, kivéve ha az azt jelenti, hogy egy hangosan ordibáló, disznó vicceket kiabáló öntelt lány vagy, mert az tényleg nem jó. Ha csak simán van önbizalmad, nem vagy csendes viszont jó a humorod, az a legtöbb embernél előny, nem pedig hátrány.)

Lehet, hogy túl magabiztos vagy, ezért azt érzik, hogy nincs esélyük nálad. Vagy hogy nem vágysz kapcsolatra. Vagy egyszerűen nem tetszhetsz mindenkinek. Lehet, hogy akinek meg tetszel, azt észre se veszed, mert egy visszahúzódó fiú, nem mer próbálkozni.

2014. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet azért tekint rád mindegyik pasi barátként, mert van barátnőjük, aki ráadásul ott ül az asztalnál.

Ne aggódj itt is kapni fogsz vagy 5 levelet.

2014. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Valamiért nem látják benned a nőt. Gondolkozz el rajta, hogy miért.

Egyébként ne aggódj, mert az idő neked kedvez. Egy fiatal srác még nem biztos magában, így könnyebben, bátrabban nyit egy visszahúzódóbb lány felé. De egy magabiztos, határozott férfi ugyanilyen nőt is keres.

2014. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát aki vissza húzódik, a helyébe én se haverkodnék veled. Minek erőlteted ezt a hülyeséget.
2014. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!