Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A cuki lányokat mégse szeretik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuki lányokat mégse szeretik annyira? :/

Figyelt kérdés
Elvileg cuki vagyok, de mégis nehéz párt találnom. Vagy csak nekem vannak nagy igényeim, hogy ne csaljanak meg, ne legyen bunkó és azért figyeljen a külsejére... 14 éves vagyok, 165 cm, vékony vagyok. Barna hajam és barna szemem van. Sokszor mondják, hogy szép vagyok... Félős vagyok, bújós. Lehet tényleg velem van a baj, de szerintem nem nagyok az elvárásaim.
2016. ápr. 3. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tudod,ahoz olyan fiúkat kell KERESNED.

Nem elég abból válogatni ami van.

Nincs értelme annak hogy ilyen fajta fiúk vesznek körül ezért kénytelen vagy belőlük választani.

2016. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja,egyebkent,de... Még mindig a cukik a legjobbak.


Öltözködésre legyen csinos,de a visselkedése legyen cuki.


A szines,gyerekes ,mesehősös ruhák nem cukik hanem gyerekesek.

2016. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attol meg hogy "cuki" vagy, lehetnek taszito tulajdonsagaid is.

Peldanak okaert ismerek olyan 150 cm-es lanyt aki amugy nagyon aranyos lenne, de folyamatosan visszael azzal hogy o milyen artatalan kicsi mindent csinaljon meg helyette mas....es ez idegesito.

Ha tul felos vagy az pl nem biztos hogy egy jo tulajdonsag, gatolhat az ismerkedesben is.

2016. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
14 évesen még semmiről sem maradtál le :) Ahogy én kivettem, semmi probléma sincs, legfeljebb nem minden srác szereti a visszahúzódó lányokat. Nemtom manapság már talán kicsit nyerőbb a "vagyány" stílus, de ne félj tényleg az aranyos lányok is nyerők :) Én is ebben a korszakban járok, én viszont hiába akartam cuki lenni, valahogy nagyon olyan "antik" vagyok. Kötött pulcsi, sál, farmer, meg itt van a több mint egy méteres, sötét hajam, amihez egy srác foggalmam sincs, jogy viszonyul :/ Szóval nem vagy egyedül, ebben a korban még semmi sem késő :) (mindgyárt írok priviben, ha nem baj...)
2016. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia :) Az elvárásodnak megfelelő vagyok és a leírásod alapján te meg az én ideálom között vagy, szóval ha van kedved ismerkedni akkor írj :) 15/F
2016. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem biztos bejönnél :) 16/F
2016. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mennyi kanos pali van itt 😂😂😂 17F(ha már mindenki😂😂😂👌👌)
2016. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az elvárásaid nem nagyok csak a taplókat kerüld.
2016. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En a tenyeremen hordoznalak irj ram.

49/F

2016. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!