Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek, ha ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha ilyen helyzet állna fent? (14/18)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nagy helyzet az, hogy tetszik egy lány. Nagyon sokáig csak néztem, távolról és néha-néha sikerült nekem is elkapnom a tekintetét. Viszont, ahogy ma megtaláltam facebookon, valahogy hatalmas pofonként érkezett, hogy barátja (?) van és 14 éves. Fogalmam sincs mit csináljak, szimplán csalódott vagyok magamban..


Ha valaki esetleg válaszol, létszíves ésszerűen :)


18f



2016. ápr. 5. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Keres olyat aki szabad és viszont szeret...😊
2016. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, itt az a haatlamas probléma, hogy nem bízok túlzottan magamba szinte semmilyen téren. 18 év alatt egyszer sem mertem odamenni egy lányhoz sem, pedig mint észrevettem néha vonzom a tekinteteket, vagy azért mert elásnának vagy azért, mert mégsem vagyok annyira gáz, mint amilyennek hiszem magam
2016. ápr. 5. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy van barátja? Vagy miért írtál kérdőjelet? Korkülönbség szerintem nem sok.
2016. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Láttam egy képet.. fogalmam sincs, hogy most wtf happening.
2016. ápr. 5. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:

"létszíves ésszerűen" ezt gondold át újra...


Az válasz az, hogy egy 14 éves gyerek bármennyire is úgy tűnhet, de nincs megérve egy kapcsolatra. Szóval ha van barátja ha nincs neked semmi dolgod vele az a nagy helyzet. Teljesen már még a gondolkodásmód abban a korban. Nem kiforrott a kapcsolat iránti öntudat. Majd találsz egy normálisat.

2016. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, akkor rohadok még pár évet egyedül, hátha lesz valami. Köszi :)
2016. ápr. 5. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Bármennyire is rosszul hangzik, jobban jársz, mint vele.
2016. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!