Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítsak vagy várjak még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy várjak még?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, azt kell rólam tudni hogy átlagnál kicsit csúnyább vagyok 2kiló felesleggel amit dolgozok le, és a beszélőkém sem a legjobb. Van nekem az interneten egy "barátom" 2 éve beszélgetünk 1 éve kezdtünk el skypeolni és onnantól számítjuk az együttlétet. Eddig azt hittem tényleg szeretjük és elfogadjuk egymást, egyfolytában webcameráztunk és skypeoltunk és úgy volt hogy nyáron találkozunk.De mostanában elhanyagol, szerintem azt hiszi hogy úgyse hagyom el mert tudja hogy nincs senkim. Nagyon fájna ha tényleg szakítanom kéne és nagyon magányos lennék nélküle de úgyhiszem ha tovább jutok rajta talán itteni fiúkkal is jóban lennék. De tudjátok az a tipikus érzés hogy más nem kell.. szóval a véleményetek kérem hogy várjam meg a nyarat hogy találkozzunk vagy kezdjek el már most ismerkedni? Bocsánat hogy hosszú lett.

2016. ápr. 10. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is mi az hogy 2 kiló felesleg? xD 2 kiló szerintem semmin nem változtat

Másodszor pedig próbálj meg vele beszélni erről. Mond el neki hogy úgy érzed hanyagol téged és ez zavar. Ha nem tudjátok megoldani csak akkor szakíts vele, de akkor viszont tényleg mert nincs értelme így

2016. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szakícs vele,nem érdemli meg hogy te legyél a barátnője. Írhac ha van kedved😃
2016. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!