Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak? Vagy mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Vagy mit tegyek? Várjak még? Kérlek adjatok pár jó tanácsot!

Figyelt kérdés
Nem rég összejöttem egy aranyos fiúval! De úgy érzem, hogy nem vagyok szerelmes, egyáltalán. És jobban szeretek általában nélküle lenni. De ha szakítanék azért hiányozna mert fontos számomra. És nem tudnám, hogy mi lenne nélküle. Lehet hiányozna, erre látok esélyt. De nem érzem azt a felszbadult szerelmet sem és ráadásul ő nagyon nehezen mutatja ki a szeretetét szóval tudom de nem érzem, hogy szeretne.
2015. nov. 4. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
El tudod vele képzelni magad hosszú távon (válaszodból következően nem). Ez esetben se a magad de főleg más idejét ne húzzad.
2015. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szakíts.
2015. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy nem azér' a 20 fillérért, de elég gáz, hogy a háta mögött ilyen kérdést teszel fel, elég megalázó lehet neki.


Ha ezt a Kérdést megmutatnád neki, nem kizárt, hogy ő pendítene ki téged.

2015. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#3 mond valamit.

Ezt vele kellene megbeszélned, nem itt a "háta mögött" kitárgyalni.

2015. nov. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobb, ha minél előbb szakítasz vele! Az ilyen kapcsolatból szokott az lenni, hogy már az elején érzed, hogy nem jó, meg szakítani kéne, de hát nem is tudod meg izé, majd lehet kicsit később, aztán a végén azon kapod magad, hogy már tíz éve ülsz a langyos vízben, elment a fiatalságod, és bár még mindig nem az igazi, de már ölni tudnál azért, hogy elvegyen, mert 30 évesen nem akarod elölről kezdeni a párkeresést, meg amúgy is már megszoktad, hogy mindig van valakid és mi van, ha még ilyet se találsz, így beéred vele.


Nem rég jöttél össze vele és nem tudod mi lenne nélküle? Az, ami előtte volt. Előtte is túlélted valahogy, nem? Őt is összeszedted valahogy nem? Akkor legközelebb lehet, hogy olyat szedsz össze, akivel még jó is lesz, nem csak lesz.. Ha hiányozni is fog, hidd el, ha így érzed, nem ő fog hiányozni, csak az, hogy legyen valaki, de azt meg el tudod hessegetni azzal, ha kezdesz valamit magaddal, hogy ne unatkozz, aztán majd jön egy új, aki jobb is lehet.


Istenem, hány barátnőmnél néztem végig, mikor már az elején szakítani akartak, mert tök semmi volt az egész, de hát sajnálták, meg mi van, ha hiányozni fog, ha otthagyják meg stb. aztán az összesnek az lett a vége, hogy 8-10 évet voltak együtt a langyos fosba, némelyikek összeházasodtak "már ideje" alapon és tök nyomi a kapcsolatuk, volt amelyiket meg végül a pasi dobta ki, mert jött egy jobb csaj, akit 2-3 éven belül elvett és felcsinált, a csaj meg 30 évesen most kamillázik, hogy jól elpazarolta a szép éveit, még nem is volt valami nagy szerelem, meg jó párkapcsolat és már az elején gondolkodott rajta, hogy hagyni is kéne...

2015. nov. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

nem értem, ez miért háta mögött kitárgyalás. ennyi erővel mindenki ezt teszi kb ebben a kategóriában...

mégcsak nem is részletezte a fiút, árult el róla dolgokat, vagy kritizálta...

szakíts. inkább barátként szereted szerintem, de esélyes hogy szakítás után nem akar majd barátkozni veled. ezt el kell fogadnod.

2015. nov. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ferdzso83 válasza:
minél későbbre hagyod a szakítást, annál nehezebb lesz. ő egyre szerelmesebb lesz, te egyre jobban sajnálod majd, és az emlékek is csak gyarapodnak. az ilyenen jobb minél előbb túlesni, mielőtt nagyobb kárt okoz az ember. mert ebből szerelem a részedről nem lesz soha!
2015. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!