Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a véleményetek egy fiús lányról?

Figyelt kérdés

Ha fiús poénokat lő,mint a heverotok...:D Nem nyálas nem mond/ír olyanokat ,hogy:"szia szerelmem,imádlak drágám" :D :D Hanem úgy fejezi ki a szeretetét,hogy cikiz,szivat titeket ..:D Jó néha kell egy csók egy ölelés ..De inkább kb. olyan ,mint egy haver...:D

Álladóan röhög ...rajtad vagy veled...:D Ez nektek bejön?

15/L



2016. ápr. 11. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs bajom vele, sőt igazából az esetem, de azért jó ha néha megmutatja a lány oldalát is. Ha vele vagyok akkor nem egy havert akarok hanem egy lányt akit szeretek és aki szeret. Ez számomra ilyen egyszerű. És nem, ez általában nem merül ki egy ölelésben és egy csókban. Azért egy kapcsolat több :)
2016. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az ágyban majd kiderül, hogy ki hordja a nadrágot.
2016. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tudod azert a fiuk nagy része lánnyal akar járni nem fiúval...hiába vagy testileg lány ha a viselkedésed fiú nem sok mindenkinek fogsz kelleni...szerintem a lány legyen igenis lányos/nőies...persze nem az a rózsaszin minden és nyafog mindenért stb azert legyen benne fiussag is lehessen szivatni és nyugodtan szivathat engem az tuti elvezem de ne ez legyen az alapja az egesznek tehat ha pici en nyugodtan mondhassam rá hogy törpe de ő meg nyugodtan lebénázhat engem mert az is igaz :D de ne az legyen hogy nyomorékoz meg s**fej mint amit en szoktam a haverokkal muvelni :D
2016. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Én is ilyen vagyok és van barátom:D Persze van cukibb bújósabb énem is, meg néha hordok csajosabb ruhákat is, de érdeklődési téren is inkább fiús vagyok, gondolkodásilag is meg amit írtál az totál jellemző. Van akinek bejön, van akinek nem:) 18l
2016. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön
2016. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez a nyerő:D
2016. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Amit leírtál az ilyen tipikus még gyereklány leírás, aki még nem nőtt fel, komolytalan, nem képes kimondani és kimutatni az érzéseit őszintén, így egy kapcsolatra sem alkalmas, szóval nekem biztos nem kéne.
2016. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az agyban meg farka van :D
2016. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nincs farkam te...😂😂😂xdd meghaltam 😂😂
2016. ápr. 12. 08:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg a külsőm egyébként is lányos😂 Csak ez a stílus annak köszönhető, hogy négy báttyám van😀
2016. ápr. 12. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!