Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti járnátok egy ilyen fiúval? 16F

Figyelt kérdés

Külső: 166cm, barna szem, sötétbarna rövid haj, sportos alak, nem túl szép arc(szerintem).

Belső: Őszinte, ha szeret egy lányt akkor képes érte bármit megtenni nem gondolva a következményekre, hűséges, intelligens, nem jár bulizni, ha piálásról van szó akkor vedel mint az állat, kevés önbizalma van, kicsit féltékeny, néha hirtelen haragú.

Ezek alapján ti járnátok velem? Eddig nem volt sikerem párkapcsolatok területén és szinte mindig magamat hibáztatom ha elrontok valamit. Min kéne változtatnom? Jöhet hideg, meleg :)

16F


2016. ápr. 14. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha magasabb lennél igen

13/L

2016. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha magasabb lennél,járnál bulizni és nem innál mint az állat,akkor talán igen. :)

16/L

2016. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt hiaba kersz velemenyt, mindenkinek mas az idealja, meg iras alapjan nem lehet megmondani ahhoz szemelyes ismeret kell, de ha nagyon velemenyt kersz en 170 cm vok szoval en nem biztos h preferalnam a magassagod illetve eloszor onbizalmat kene szerzned utana parkapcsolatot letesitened:)
2016. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát a magasságomon nem tudok változtatni. Önbizalmam van egy kevés de egy idegen lányt már egyáltalán nem mernék megszólítani. Jöhetnek még válaszok :D
2016. ápr. 14. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha magasabb lennèl, így elsőra talán nem, de ha a szemèlyisèged megtetszene, megfogna, nem èrdekelne hány centi vagy.

(Èn 170 vagyok)

14/L

2016. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem vagyok magas ezért alapból kevés az esélyem és mivel szép sem vagyok így már szinte semmi esélyem. Bele kéne törődnöm. Írhattok még többen is :)
2016. ápr. 14. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Ha azt kéred (megengedte) hogy többen írjanak akkor azért sem fognak.

Ez az oldal logikája.

2016. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha a vedelést kihagyjuk, nem is rossz a kép, és nekem az alacsony srácok jönnek be, szóval a magasságod nem probléma:)
2016. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a magasságod:) Az piálás már annál inkább, de ezen lehet segíteni. A hirtelen haragú emberekkel általában nem jövök ki jól, mert nagyon békés természetem van, de senki sem tökéletes:) Ezek alapján még egyáltalán nem vetném el a járás gondolatát:)
2016. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nem szeretem ha valaki vedel, és mivel én 174 cm vagyok, kicsit alacsony lennél hozzám.

16/l

2016. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!