Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért az ilyen lányok jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés
Legtöbb fiúnak azok a csajok jönnek be akik fűvel fával csalják őket vagy éppen könnyen megkaphatók.Persze nem minden lány ilyen de a mai fiúk többsége nem szeret küzdeni a lányok ért!Miért a könnyen kapható mindenemet kiteszem lányok jönnek be a legtöbb fiúnak?Tisztelet a kivételnek,vannak még szerencsére normális fiúk is.(:
2016. ápr. 14. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ahogy írtad is nem mindenkinek, ez is csak típus függő
2016. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem miért általánosítasz. Nekem a szép arcú, szép fenekű, intelligens, vicces, hűséges lányok jönnek be.

Csak sajnos ilyet még nem láttam.

2016. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok mivel mondtam,hogy nem minden lány ilyen és tisztelet a kivételnek mivel nem minden fiúnak az ilyen lányok jönnek be.
2016. ápr. 14. 20:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan lányt keresek akiért igenis küzdeni kell. Legyen érzelmileg érett, intelligens és ne adja oda magát fűnek fának. Talán egy ilyen lány képes lesz elérni hogy letérdeljek elé. Képes lesz megszelidíteni. Jelzem hogy ez eddig még senkinek sem sikerült. Voltak barátnőim, de egyik sem volt az akit keresek.
2016. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Stark2000 ***** válasza:
Kivételt képeznék? Nem igazán jönnek be az ilyen lányok, az alapján, ahogy leírtad. Én nagyon szeretem, ha egy lány diszkréten öltözködik, és semmije nincsen kint pl. :D Azt viszont egyenesen rühellem, ha egy lány nagyon könnyen kapható. Volt egy olyanban részem, meg is csalt bő 1 hónap után, azóta is életnyomorék, ahogyan elnéztem facebookon a kapcsolati állapotát.. vagy hetente változik.
2016. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le azokat akikért nem kell úgymond sokat "kűzdeni", azokat viszont igen akik csak játszanak mások érzéseivel. És én is jobban szeretem ha egy lánynak nincs kint mindene, persze én is legeltetném a szemem meg minden de...csak a kinézete miatt nem jönnék ösze valakivel szóval..:)
2016. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert mi Fiúk az energiaminimum elvére törekszünk :) a természettudományok egyik alaptörvénye, hogy minden részecske az energiaminimumra törekszik, én részecskékből vagyok és miért mondanék ellent nekik? :D Úgyhogy nekem a könnyen kapható lányok tetszenek 😂
2016. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert én már küzdöttem eleget sok lányért, mind visszautasított, akárhogy próbálkoztam, pedig tényleg megtettem olyanokat, hogy már a haverjaim mondták h nem éri meg.


Na ezek után engem már nem érdekel, jöhetnek a könnyen megkapható lányok, meg én többet nem futok senki után.

2016. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyáltalán nem jönnek be az ilyen lányok. Nekem olyan kell akinél ha beledöglök is küzdeni fogok érte.
2016. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönek be 40èvesen az ienek meghalnak
2016. ápr. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!