Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúknak manapság miért nem...

A fiúknak manapság miért nem tetszik az ilyen alkat?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 9. 20:27
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Régebben a fiúk többségének leesett volna az álla egy ilyen női test látványától, mostanában meg mindenki csak fikázza az ilyen vékony alkatú lányokat, hogy gebe, "kutya játszik a csontokkal", meg hasonlók. Ez miért van? Változott volna a közízlés?
2016. ápr. 9. 20:32
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

En ismerek fiukat akiknek az ilyen alak tetszik

A kerekebb lanyokban a termekenyseget latjak

2016. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert a fiúknak - ha tinikről beszélünk - ugyanilyen a testalkatuk.
2016. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%
Ezzel nincs semmi gond, van formája is csak az a baj hogy magas :/ 16F
2016. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a divat, az ideál meglehetősen gyakran változik. Nem vagyon egy vénség, de mióta élek, azóta már legalább háromszor változott a nőideál. Egyszer találtam egy 80-as évekbeli divatlapot, amiben mindenkinek az alkata olyan volt, amit ma úgy jellemeznénk, hogy "átlagos, pár kiló felesleggel". Akkoriban ez volt az ideál. Aztán a 90-es években volt a "sovány, lehetőleg nagy mellekkel", majd az ezredforduló után jött divatba a betegesen sovány alkat. Most meg a kicsit teltebb. Ez olyan dolog, ami mindig változik.

De tudod, mindig is voltak (és lesznek is) felszínes birkák, meg lesznek egyéniségek. Lesznek, akiknek az a fontos, hogy a barátnőjük úgy nézzen ki, mint a címlapokon a lányok, és lesznek, akiknek az ízlését nem a szennymédia határozza meg.

Véleményem szerint a legnagyobb baj, hogy az emberek (különösen a nők) többsége borzasztóan elégedetlen a külsejével. Pedig pont az lenne az ideális, ha elfogadja és szereti magát olyannak, amilyen. Mindenkinek úgysem lehet megfelelni - mert az emberek ízlése akármennyire is van egy adott divat, nagyon különböző - és pár extrém kivételtől eltekintve mindenki tetszik valaki(k)nek. Van, akinek a vékony testalkat tetszik, van, akinek a teltebb, van, akinek a kifejezetten molett, stb. És van, akinek nem ez az elsődleges, meg egy vonzó megjelenésű, arányos, stílusos hölgy akkor is lehet szép, ha 50 kiló, és akkor is, ha 70.

Viszont ha azt állítod, hogy keresve sem találsz olyan fiút, akinek tetszenél, akkor valahol máshol kell keresned a problémát.

2016. ápr. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Mostanában már valóban a kerekebb idomok a "divatosak", de ettől függetlenül mindig lesznek férfiak, akinek a vékony lányok jönnek be. Például én nem tudnám magam elképzelni egy 55kg fölötti lánnyal.
2016. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez az alak tökéletes.

Bejön a vékony. Kicsi, de formás fenékkel és mellekkel a legtökéletesebb :)

pl. egy telt lánnyal magam nem tudnám elképzelni, semmi hatást nem vált ki belőlem

És egyébként én is vékony vagyok. 19f

//és a vékony testalkat hatalmas fenékkel sem jön be, egy potrohra emlékeztet; vékony maga a lány és a feneke "kiugrik" :D -> mellnél szintúgy//

2016. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
5%
Ez a test tényleg taszító! A nő onnantól nő, hogy meg van rajta az egészséges testzsírszázalék. Ezen a fotón egy gyújtósfákból összetákolt madárijesztőt látok.
2016. ápr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik.
2016. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Hogyne tetszene? Én imádom

Ezek meg, hogy csontokkal csak a kutyák... nyilván a dagik lelki békéjenek lettek reklamozva.


A leszar*s és az igénytelenség sose lesz szexibb az odafigyelésné, akármennyi cikket is ír a femina meg a nőklapja:D


Én odavagyok a képen látható alakú nőkért (illetve most kizárólag egyért)


22/faszi

2016. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!