Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ma "normális"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ma "normális" fiatalokkal ismerekedni? (nem disco, nem kocsma)

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezt a szót, hogy "normális". Mindenki normális. Csak én most olyanra gondolok akivel lehet beszélgetni, támogatjuk egymást és nyitott a világ dolgaira (lehet vele ilyen elvetemült helyekre járni mint színház meg ilyesmi. Tudtok ilyet?


Azt hiszem nincs velem nagy baj (csak szörnyen lassan nyílok meg) mégsem találok senkit, akivel ugyanazt akarnánk, intelligens vagyok, nem akaratok, és szerintem csinos... aztán kitudja (?!:))


Tudtok olyan helyet ahol előfordulnak ilyen emberek?


19/L



#ismerkedés #nemtudomvaneértelmeakérdésnek #viszontennekamezőneknincs
2016. ápr. 15. 20:25
1 2 3
 1/29 BigUncleZ ***** válasza:
Tudom nem szeretik az ilyen "válaszokat" de ez érdekelne engem is igazán.Mondjuk normális barátokon keresztül lehet találni.18/F
2016. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Lehet barátokon keresztül persze, de néha olyan jó lenne valaki olyannal aki egyátalán nem ismer és kicsit kilépni a konfortzónából, nem tudom, új embereket akarok megismerni de "normálisakat" és lehet, hogy csak barátként ha meg összejön valami akkor jó :)
2016. ápr. 15. 20:35
 3/29 anonim ***** válasza:
Csakis itt:DDD
2016. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
:D ne viccelj itt tele van jobbnál jobb fiatalemberekkel a net akik éjjel is öltönyben iszogatják a pezsgőt és a Katona programfüzetét lapozgatják, hol művelődjenek legközelebb miközben fél kézzel megmentik a világot a gyakorin… ezért is írtam ide
2016. ápr. 15. 20:44
 5/29 anonim ***** válasza:
De, csak vicceltem:D
2016. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én általában olyan helyeken találok szimpatikus embereket, ahol akkor járok, mikor valamilyen hobbimmal kapcsolatos dolgot csinálok.


Ha szereted a képregényeket, akkor akár egy képregényboltban is ismerkedhetsz. Ha szeretsz festeni, akkor akár valami szakkörben is megismerhetsz valakit, akivel megvan a közös téma.


Remélem érted mire célzok.

2016. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én kávézóban is ismertem már meg hasonló érdeklődésű embert :) de gyakorlatilag akárhol lehet :)

18f

2016. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülnék, ha tudnék "normális" emberekkel ismerkedni. :)
2016. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ugyanaz amit a #8 írt, jó lenne ha tudnám én is hogy hol lehet "normális" emberekkel ismerkedni, szoval itthagyom ezt a választ hátha valami csoda folytán valaki megadja a tökéletes helyszínt:D
2016. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igen én is arra várok :) bár nem tudom mit gondoltam :D


itt ez a sok "normális" meg "normális" embert kereső valaki és a valóvilágban elmegyünk egymás mellett? vagy mi van? :D

2016. ápr. 16. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!