Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szórakozóhelyen/bárban/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szórakozóhelyen/bárban/kocsmában tudnék normális, huszonéves férfiakkal ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
18/L

2015. aug. 23. 22:56
 1/4 opened paradise ***** válasza:
Mindenhol vannak normálisok,meg bunkók is...de én egyikben se nagyon :'D
2015. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akácfa söröző, andersen, morisons, budapest park, kopaszi gát, zöld kancsó, deák tér. Én és a barátaim kb ezekre a helyekre járunk és normálisnak tartom magunkat (nincs fésű haj, nem vagyunk beképzeltek, nem vagyunk bunkók - szerintem -) és úgy mondom hogy nem ajánlani akarom magamat itt gyakori-n.
2015. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Bulihelyen legnagyobb eséllyel csajozó kefélőgépekkel találkozol majd, akik leitatnának és megreszelnének
2015. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok is, de ez nem azt jelenti hogy mindenki olyan aki oda jár. Közel sem. Csak fel kell ismerni hogy ki utazik leitatásos egy éjszakás dologra és ki az akinek nem ez a célja...
2015. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!