Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan éljem meg, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem meg, hogy nem tetszem egy fiúnak sem? 15/L

Figyelt kérdés

Minden korombeli lánynak három tucat udvarlója van, csak úgy válogathat közülük, játszadozhat velük, imádják őket a fiúk. Nekem egyetlen egy udvarlóm sincs. A szépség relatív, egyesek szerint szép vagyok, egyesek szerint ronda, nem vagyok bombázó, de kövér se csontváz se (nem küldök képet), de nem vagyok olyan, hogy rám nézel és elhányod magad. Mégse közeledik senki felém, és ez annyira bánt, szeretnék valakihez hozzábújni, szeretnék valakit, aki szeret, és elhalmozhatom a végtelen szeretetemmel. Elvárásaim alig vannak, 1000-ből 999 fiú teljesen megfelelne nekik, mégsincs senkim. Talán, mert kicsit zárkózottabb vagyok? Ha nyitottab lennék, közelednének felém, vagy csak nevetségessé tenném magam, és úgyse kellenék senkinek?


UI.: Szerintetek megéri interneten ismerkedni?


2016. ápr. 17. 11:13
1 2
 1/15 bit123bit ***** válasza:
52%
Persze hogy megéri. Én is eddig interneten ismerkedtem, és sokkal többre mentem ezzel mint ha valóságban ismerkedtem volna. 17/F
2016. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Mai férfiak a sovány mahas nőket szeretik,nézd meg hányan élnek modellekkel
2016. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
magas nőket" és vékony modell alkat nők a sikeresek
2016. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 $$$$$ ***** válasza:
4%

Majd biztos találsz valakit :)

Nekem is nehezen megy.....

15/F

2016. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
170 cm és 50 kg vagyok :/ Z elég sovány?
2016. ápr. 17. 11:25
 6/15 $$$$$ ***** válasza:

Anyira szerintem nem vészes :)

De nehéz így látatlanban megitèlni ...

2016. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok hozzád hasonló van, ez vigasztaljon. Sokaknak nincs szerelmi kapcsolata egész fiatal korában, nekem se, nehéz ezzel mit kezdeni, elfogadni...Gondolj arra, más az más, és van akinek nagyobb problémái vannak ettől.
2016. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
majd lesz engem is jó páran jóképűnek tartanak még sincs barátnőm most de majd csak lesz
2016. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megéri, voltak már kellemes tapasztalataim netes ismerkedésből. De ha ott sem küldesz képet senkinek, akkor felejtsd is el az egészet.
2016. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem tetszenél. :)

A többieket meg azért rajongják körül, mert ribik. Döntsd el, te is ribi leszel, és csak "azért" kellesz a pasiknak, vagy elfogadod azt, hogy 15 évesen még nem akart a fél város átmenni rajtad?

2016. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!