Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon esélytelen?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és kezdek félni, hogy még magasabb leszek és mindenkinél magasabb leszek. Engem nagyon zavar,hogy ilyen magas vagyok. Anyukám 174, a nővérem 175, apukám 182 14/L

2016. ápr. 18. 19:53
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nincs mitől félned, a legtöbb fiú biztosan 172 centinél magasabb lesz, ez még nem egy felhőkarcoló magasság :)
2016. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond, ezen ne aggódj, a lánynál nem tényező a magasság, ugyanannyi esélyes van 160 cm magasan is mint 180 cm magasan egy fiúnál, mivel mi ezt nem vesszük figyelembe
2016. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vészes. Unokatesóm felesége pont 2m magas, na az már elég durva. :D
2016. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm 175 cm magas de nem zavarja és barátja is van szóval a magasságod miatt ne aggódj hála istennek vannak magas fiúk is :) / 18L /
2016. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket kicsit megnyugtattatok..
2016. ápr. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!