Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így esélytelen barátnőt találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így esélytelen barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nálam nem az van hogy nem merek odamenni a lányhoz aki tetszik hanem az hogy nem tudok. Nincs okom amiért hozzászóljak, így egyből leesne neki hogy csak egy fiú vagyok akinek ő tetszik, de béna vagyok ehhez. Ráadásul a fejem nyomi, bármilyen keményen is edzem gizda vagyok, testi deformációkkal, és habár a suliban szeretnek: csak gyerekes mókamesterként szeretnek, komolyan úgy se venne...

Ilyenkor most mit csináljak.. de tényleg én oda AKAROK menni hozzá de ÉRZEM HOGY NEM TUDOK

Mit tegyek?

Ha kéritek leírom a sztorit hogy mi ea helyzet, hol találkoztunk... és ennek tudatában mit lehet ugye tenni...

16F



#barátnő #gizda #esélytelenség #testi deformáció
2016. márc. 27. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

le kene gyoznod a gatlasaidat.mert a lanyok sokkal szimpatikusabbnak talalnak egy olyan fiut.aki magabiztos es kezdemenyez.mint aki nem

szoval ne gondolj arra.hogy mi lesz.ha nem sikerul.mert ez mar rossz hozzaallas!

legyel ferfi es nyugodtan beszelgess vele ! :)

17/l

2016. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak ez így annyira nem fair game, ha jóképű lennék SIMÁN odamennék hozzá, és egyből minden jó lenne. Ez sajnos nem igazán a hozzáálláson múlik, hanem hogy hogyan nézel ki :(
2016. márc. 27. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Elküldenéd a sztorit?:)

Szerintem is erőt kell gyűjtened mert az sokkal vonzóbb ha tudja valaki mit akar:)

2016. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elküldtem :)
2016. márc. 27. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!