Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ilyen lányka elfogadható?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyen lányka elfogadható?

Figyelt kérdés
Volt egy nehéz időszakom amiből nagyjából már kijöttem,de ettől függetlenül még vannak rossz napjaim de igyekszek mosolyogni többnyire sikerül is. Pozitívan fogom fel az életemet,és őszintén örülök az élet apró örömeinek.Rájöttem,hogy le kell szarni a problémákat és ezzel megspórolok egy csomó felesleges szenvedés.Ennek ellenére még mindig,van olyan,hogy sírva alszom el.Rám tör a magányosság szeretnék egy normális szerető társat.Küzdök a problémáimmal és nem hagyom,hogy legyőznek.Ne,gondoljatok olyan tininek aki olyan,hogy jaj elhagyott a pasim problémai miatt sír ennél sokkal komolyabb gondom volt sajnos.
2016. ápr. 18. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne elfogadható? Az hogy járnék e vele mas dolog, de ez nem (vagy kis mértékben) befolyásolná. De inkább szeretgetném meg ölelgetném hogy bizalmat szerezzzen és jól érezze végre magát :D
2016. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, elfogadhato. Az en baratnom ois komoly idoszakon megy keresztul, elvaltak a szulei. En szoktam vigasztalni, a szulei el vannak foglalva a kapcsolataikkal. Nem tudom neked mi a problemad, de egyaltalan nem baj. A ferfiaknak altalaban nem az a gondjuk, hogy a nok sirnak, hanem hogy semmisegeken picsognak....
2016. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elfogadható

Mi voltak a problémáid? Ha szabad kérdeznem

2016. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a legpozitívabb ha valakinek nem fenékig tejfel az élete. Komolyan. Sokkal érdekesebbek ezek az emberek, az ilyen emberek mögött egy igazi történet áll. Az ilyen emberek felkeltik az érdeklődésem. Minden álmom hogy olyan barátnőm legyen aki mögött ott van egy nagy történet, nem pedig a tipikus tinilányka akinek a legérdekesebb sztorija az hogy részegen hogyan smárolt emberekkkel. Mikor bánatos vagy gondolj arra hogy különleges vagy. :)
2016. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon is, főleg a még mindig pozitív életfelfogás miatt. erős vagy... ismerek olyan lányt is, akinek nincs semmi komoly problémája, de mindig depizik, hisztizik. ez egy sokkal jobb felfogás.
2016. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadható!:)
2016. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!