Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ez nálatok hátrány lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nálatok hátrány lenne?

Figyelt kérdés

Egy évet és két hónapot jártam az első szerelmemmel.De nem is ez a lényeg amióta szét mentünk azóta is van közöm sajnos,hozzá.Nem az én hibámból én nem szeretem de ő nem képes békén hagyni.Folyamatosan piszkál,amikor azt hiszem,hogy abba hagyta akkor mindig csinál valamit,hogy magára hívja a figyelmet.Már a mostani csaja is rám írt,hogy hagyjam őt békén miközben,én semmit se csinálok beszélgetést se kezdeményezek vele ő zaklat folyamatosan.Mindenhol letiltottam de még így is idegesít.Elmondtam már neki szépen és nem kedves hangnemben,hogy szálljon le rólam de nem,hagyja akkor se abba nem értem miért esik ez jól neki.Úgy állítja be a szitut mintha én szeretném és én zaklatnám.

Részleteket elmondom privibe ha érdekel.

Már eltelt három teljes év lassan,de még mindig ezen van fen akadva.


Az lenne a kérdésem,hogy eltudnátok fogadni úgy egy lányt,hogy folyamatosan küzd az exe zaklatásával?Tudom,hogy nem én tehetek róla de már kicsit kivagyok.


2016. ápr. 19. 19:10
 1/2 anonim válasza:
Hát ha a barátnőmet zaklatná az exe biztos hogy váltanék vele néhány szót
2016. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Like23 ***** válasza:
Nem hátrány..sőt! Még fontosabbnak is tartjuk magunkat ha rögtön azzal vágódunk be a csajnál hogy leszedjük róla az exét örökre😉
2016. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!