Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek fiúk?

Figyelt kérdés
A fiúk azt mondják rám,hogy aranyos vagyok meg minden de ennyi semmit több.Komolyabbnak és érettebbnek mondanak el,a koromhoz képest.Még sincs,fiú aki elfogadna olyannak amilyen vagyok pár leveleken keresztül ismerkedünk és utána,felhagynak a beszélgetéssel pedig én folyatnám szívesen.Nagyon szeretek,beszélgetni nem az egy szavas,üzenetek híve vagyok. Csak azzal,vagyok kedves aki velem is az.Nagyon sok mindenkivel megtalálom a közös hangot,legjobban az idősebb fiúkkal valahogy annyira, a korosztályom nem vonz persze egy két velem,egyidős emberrel is szívesen dumálok.Lehetséges,hogy rá görcsölök a párkapcsolati témára és túlságosan akarok egy társat és ezért nem sikerül,megtalálnom a hozzám hasonló srácot. Beleuntam már a magányba,utálok egyedül aludni vágyom rá,hogy valakihez hozzá bújhassak,fontos legyek valakinek stb. Külsőre átlagos lányként könyvelnél el magamat.Rá érek még lehet a pasizással hisz fiatal vagyok de,már idejének érzem,hogy legyen egy normális jól működő kapcsolatom,nem olyan mint az előzőek. Az a baj,hogy túlságosan rá görcsölök a témára?
2016. ápr. 19. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Most lehetne mondani, hogy legyél nyitott a fiúk felé, meg a többi dolgot, de azt hiszem ezzel nincs gondod a leírtakból ítélve. Próbálj új társaságba kerülni, ahol egy-egy új srác megismerése új lehetőséget hozhat. De azt hiszem nem kell elsietni a dolgokat ennek ellenére. Hogy jó döntést hozhass, ne feltétlen válaszd az első olyan fiút, aki szól néhány szép szót, mert kihasználhat egy szeretetre vágyó lányt, tehát legyél óvastos. Legyél türelmes, azt hiszem nem az a típus vagy, aki egyedül fogja leélni az éltetét. Egyébként lehetsz határozottabb, kezdeményezőbb is, ne csak várj és várj, amíg esetleg csoda történik, de azért az említett türelmet és óvatosságot ne hanyagold. Sok sikert! :)
2016. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az a baj hogy az átlag lány sajnos nem a legszebb... jo persze nem ronda de nem is szép... es benned sincs meg az egyéniség minden normális srácnak egyéniség kell
2016. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia. irj privit ha gondolod :)
2016. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Rágörcsölsz. Nem érdemes mert ez úgyis megváltozik majd, aztán csak jön a sok agyalás..meg csalódás és azt mondod..mennyivel jobb volt egyedül.
2016. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 mindenki egyedi

kérdező: mindenki egyedi

ezt ne higgyétek már el , hogy egy átlagos sorból kinem lógó beskatujázott ember vagyok stv stb.NEINNEINEIN!! jah és rilex, mindennek meg van a maga ideje :)

2016. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Velem is dettó ugyanez van,csak én fiú vagyok.
2016. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Írhatsz nekem is, ha gondolod.

22 éves vagyok.

2016. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fruzs33 ***** válasza:
Sorstársai vagyunk egymásnak,mert ezzel dettó én is így vagyok. Leéltem eddig a magam több,mint 15 évét,és egy normális kapcsolatom volt csak.
2016. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj :)
2016. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!