Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magasságom miatt nem kellek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasságom miatt nem kellek senkinek? Már mindent átgondoltam, de fogalmam sincs miért nem kellek senkinek sem.

Figyelt kérdés

177 cm vagyok és 65 kg.

Verseny biciklizem.

Már mindent átgondoltam hogy mi miatt nem kellek egy lánynak sem.

Az arcom nem annyira borzasztó...

A világos szőke hajam valakinek gondolom előny is.

Nem vagyok vézna,sem dagi

Nem járok ,,gettós'' ruhákban ,hanem elegánsan.


Normálisan visselkedem,figyelmes vagyok,kedves vagyok,érdekelnek más emberek érzései.


nem nagyon járok el sehová és ismerôseim sincsenek,de elvileg az van hogy akinek tetszik a másik azt nyugodtan leszólíthatja...


Tömegközlekedésen csomó lány van,de ezek szerint egyiknek sem kellek? :(


Én nem merek kezdeményezni senkinél sem.

17/f


2016. ápr. 18. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy nem mersz kezdeményezni, ha nem mész oda senkihez, a lányok nem szoktak kezdeményezni, így akkor soha nem lesz bnőd. Szóval szerezz önbizalmat és a magasságoddal meg semmi gond nincs
2016. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De hogy csináljam hogy oda merjek menni?

Néha vannak olyan idoszakaim ami (kb 3 percig tartanak) ami alatt azt erzem hogy oda fogok menni,meg kezdeményezni kellene már valakinel a suliban.de utana eszembejutt hogy lehet hogy csúnya vagyok hogyha senkinek sem tetszettem... Meg miről beszélnek vele... Utana egybol el is múlik ez az érzés.


Amúgy szerintem az lesz hogy soha nem lesz barátnőm...nem nagyon látok rá esélyt.

2016. ápr. 18. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy a kezdeményezésen múlik, mert utcán, tömegközlekedésen, de egy csendesebb helyen sokan nem szeretik ha rájuk száll vki, de még szórakozó helyen is gyakori, hogy nem szeretik, ha vki odamegy és ismerkedni akar, hacsak nem nagyon bejövős neki.

Manapság az van, hogy a nők pasiznak be, nem fordítva.

De biztos van akinek bejönnél, csak azzal meg nem találkozol. Ez ilyen, bonyolult dolog.

Azért próbálj közeledni néha, még ha nem ez a divat manapság.

2016. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nah szóval, olyan nincs, hogy a lány megy oda hozzád, ebbe ne is bíz kivéve, ha nagyon jó pasi vagy 10/10 és gazdag is vagy. De ilyen elég kevés van.

A Te esetedbe el kell határoznod magad, nem feltétlen a buszon, hanem suliba, szórakozóhelyeken, haveri társaságba, vagy menj a haverjaiddal össze-vissza. Nem kell feltétlen csajozós szöveg, csak elkezdesz beszélgetni a kiszemeltel, ha jól megy minden folytatjátzok face-en és alakul majd a dolog.

De mindenképp szerezz önbizalmat hozzá

2016. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj. :( Nők szedik fel a fiúkat.

Én még eddig senkit nem êrdekeltem...

Máshol még olvasgattam fórumokon hogy a barátnőjük szedte fel őket... Így lehetetlen az hogy barátnőm legyen...pedig nagyon szeretnék.

2016. ápr. 18. 20:02
 6/9 A kérdező kommentje:

A tömegközlekedésen nem is szeretnék feltartani senkit sem..plana ha nem sikerül és minden nap látom őt.

Nincsenek haverjaim.

Bulizni még mêg nem voltam egyszer sem.

En inkább biciklizni szoktam.

2016. ápr. 18. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsi,neharagudj... Most jut eszembe hogy 1x voltam 2 hete 2 régi osztálytarsammal akik nem tudom hogy miért írtak rám.

Ők táncoltak vagy 10 lánnyal külön külön és a végén azzal a 3 lánnyal mentünk el akik felszedtek őket.


Az egyik lánynak aki felszedte az oszt tarsam a barátnője is ráhajtott az oszt tarsamra.

Így lett 2 az egyiknek és egy a másiknak.


Fogalmam sincs hogy csinálták...

2016. ápr. 18. 20:08
 8/9 anonim válasza:

Hidd el az előzőknek hogy az elmondásod alapján semmi probléma nincs veled, és tény hogy a kezdeményezés szerintem nagyon fontos a fiú oldaláról mert addig egy lány sem megy oda hozzád amíg egy kis érdeklődést nem mutatsz feléjük. Azt tudom még javasolni hogy keresd fel a rég iközelebbi barátaidat akikről tudod h nem túl elzüllöttek és menj néha ki velük ha ráérsz és épp nem edzel.

17/L

2016. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiába bizonygatják itt ketten is, hogy neked kell vagy általában a fiúknak kezdeményezni, totál minden másképp van, mint szüleink idejében. Én a környezetemben 2/3 részben olyan párokat ismerek, akik a csaj szedte fel a fiúját. Vagyis a nők válogatják meg a pasijukat.

De ez rád is igaz lehet, csak olyan helyzetbe és helyen kell lenned, hogy vmelyik lánynak tettszél.

A haverjaid biztos vagy olyanok, hogy külsőre bejövősek nekik vagy nyitottabbak feléjük, te meg zárkózottabb vagy.

2016. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!