Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valószínű, hogy nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Ha egy lány már nem több napja nem érdeklődik irántam, hogy mi van velem, stb. akkor inkább hagyjam?

Igen, tudom. A fiúnak a dolga, hogy keresse. Rengetegszer rairtam.. De én nagyon úgy érzem, ez csak egy irányú szimpátia, sajnos:/



2016. ápr. 21. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben sajnos a te megérzésed mindig helyes. Örökké a fiú sem kezdeményezhet. Tény elős lépéseket neki illik megtenni, de utána ha a csaj nem viszonozza kár próbálkoznod. Azt jelenti nagyon jól megvan nélküled. Sajna.
2016. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól tetted hogy rengetegszer rá írtál.. Ha eközben ő egyszer se tette akkor valszeg nem erdekled... Esetleg ha van rá módod próbálkoz személyesen is...

Utálom azokat a lányokat akiknek nem fér a fejükbe hogy minden két emberen múlik...

2016. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!