Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írtam egy pasinak smst, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy pasinak smst, de csak másnap írt vissza. Ma is írtam neki, de nem válaszolt. Akkor valoszinü, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyedben nem bombáznám sms-ekkel. Azt egyik sem szereti.

Még mielőtt kétségbeesnél, nem lehet h azért nem válaszol mert sok a dolga?

Bár...gyanús h 1 napig rá se néz a telójára...

Szóval hagyd őt sztem.

2009. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ennek több oka lehet hogy nem ír.De erös valószínűségű hogy nem vagy neki fontos,viszont ha igen gondolj bele abba hogy ha már nem hajlandó visszírni akkor mi lesz késöbb?Milyen kapcsolat lehetne belőle?A másik meg lehet hogy ö olyan típusú fiú aki szeret kezdeményezni és emiatt furcsának találta hogy te kezdeméyneztél...nem lehet tudni:S
2009. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg néha előfordulhat hogy valaki elfelejtkezik a telójáról, akár egy napig is vagy olyan elfoglalt más dologgal hogy nincs ideje megnézni. Tehát ezt még senki sem tudja csak ő.
2009. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a lebtöbb pasi akkor üzen, ha leszarod, tapasztalat :)
2010. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!