Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány, hogy "másabb" vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány, hogy "másabb" vagyok?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem,hogy teljesen más vagyok mint a velem egyidősek.Gondolkodás módra értem.Nem értem mit esznek abba a büdös bagóban,nem értem minek kell minden héten hányni az alkoholtól,illetve minek kell mindent kipakolni a kirakatba.Nekem is lenne mit,de inkább a helyén tartom inkább szeressenek a szívemért mintsem a mellemért.Nem általánosítani akarok mivel tudom,hogy vannak rajtam kívül más normális lányok is.Nem azt mondom,hogy ne menjenek el ki kapcsolódni,de ne úgy,hogy azt se tudják hol vannak.Lehet,hogy régi módi vagyok,de én ezekbe a dolgokba nem látom mit lehet szeretni.Nem tartom magam nagyra mivel tudom,hogy én is ebbe a korosztályba tartozok sajnos csak nekem más az értékrendem Én, se tökéletes és nem is akarok az lenni csak egyszerűen nem értem a mai velem egyidősöket.Voltam már kis nyomi,hogy azért mert inkább olvasni buli helyet.
2016. ápr. 21. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Virtuális pacsi, könyvmoly társam :D

14/L

2016. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért ha 1 évbe 1x berúg valaki nem világvége lenne..

a cigi meg rossz!

és énis máshogy gondolkodom, többen is szóvá teték hogy oylan mint én nincs mégeggy..

2016. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A "más" fokozásának nincs értelme.
2016. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen más? A másik véglet csak. Nem a 14. században élsz, de már akkor kikapokoltak mindent a kirakatba.

Persze te döntöd el hogy valami vagány kiscsaj leszel, vagy anyu pici lánya, akit a nagyija öltöztet.

2016. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lefogadom azért nem iszol cigizel bulizol, mert nem hívnak, mert nincs semmi szociális életed. 16 év alatt az nem gáz, sőt igazából utána sem, ha nem iszol, cigizel, füvezel, de azért ne mondd, hogy más vagy, mert nem hívnak sehova. Én nem azért kezdtem el cigizni, mert "menő" hanem azért mert jó szociális tevékenység. Bulizni pedig gáz alkohol nélkül. Tulajdon képpen az csak egy pizsi parti. És rengeteg jó sztori, ismerőst szerzek vele.


Senki nem bulizik 0-24 ben, szóval lehet az, hogy hetkoznap tanulsz olvasol( mint en) aztán hetvegen kiengedet a stresszt, engedsz a gyeplőből.

2016. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy nem hívnak sehová hanem az,hogy vannak baràtaim de olyanok mint ėn egy 39 ėves családanya nem megy el bulizni.😀
2016. ápr. 21. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen buli:) pl: egy kiülős deák nagyszerű, és nem kell hányásig inni, csak addig amíg jó érzést ad. A cigivel pedig kiadod a stresszt. Nem kell it napi 1-2 dobozról beszélni, elég napi/heti egy két szál
2016. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Dehogy vagy te más. Minden ember egyforma.

Felsőbbrendűnek érzed magad, azt hiszed több vagy.

Azt hiszed anno nem ez volt? Ugyanez volt, dehogynem!

Szerinted miért van annyi idős falusi, akikről ordít és már-már szaglik a pia? Vagy azok is mai fiatalok?


Én nem iszom, nem dohányzom. Megtakarításnak veszem azt a pénzt, amit a szüleim elpöfékelnek.


Tudod mikor leszel te más és több azoknál?

Majd ha fogod magad és nem olvasgatsz éjszakákon át, míg a többiek a földig isszák maguk, hanem elmész dolgozni, ha diákmunkára is.

Sokáig csináltam és büszkeséggel tölt el, hogy mindenem, de tényleg mindenem a két kezemből származik!


17/F

2016. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!