Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, hogy közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés
Nem ismerem személyesen , de évfolyamtársam , közösségi oldalakon megvagyunk egymásnak, és nekem már régóta nagyon tetszik. Rendesen meg vagyok hülyülve ha meglátom. Mit kéne tennem hogy megismerhessem? Persze nem ilyen módszerekkel hogy ráírok vagy ilyesmi, ezzel annyira nem szimpatizálok. És hát eléggé félek is, mivel már sokan átvertek, és hát így netszes.
2016. ápr. 22. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen helyzetben vagyok. Ha egyedül találod, mindenképp menj oda hozzá és hívd el AZNAP sétálni, fagyizni, ilyesmi.
2016. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mivel nem igen ismered kicsit nehézkes. Először döntsd el, hogy te rögtön, első alkalommal el akarod neki mondani az érzéseidet, vagy pedig szépen lassabb tempóban. Ha elsősorban először inkább megismerni akarod akkor:

1. Mindig köszönj neki, ha meglátod

2. Ha valahol (buszmegálló, büfé) sorban álltok engedd előre->talán még beszélgettek is, mindig legyél vele szemben különösen udvarias

3. Ha vannak közös barátaitok, ott is közelebb kerülhettek egymáshoz

4. Előbb-utóbb közelebb fogtok kerülni egymáshoz, és majd elhívhatod valahová

+1: nem kell teljesen elutasítani a netes beszélgetést! Persze nem a legjobb, de hogy folyamatosan tartsd vele a kapcsolatot, ez is kell! Meg rendesen fel is hívhatod, mondván hallani szerettem volna a hangodat, ezeket szeretik a lányok

És ha nem bírsz várni, rögtön lépni szeretnél, akkor pedig:

1. Ha találkozol vele a suliban, és nincs a barátnőivel, akkor menj oda hozzá, köszönj neki

2. Dicsérd meg a szemét, vagy mondj valami hasonló kedveset

3. És ha tudod, hogy szereti a sütit, fagyit- bár a lányok általában szeretik az édességet- akkor hívd el fagyizni, hivatkozhatsz arra, hogy: úgyis olyan jó idő van, nem jönnél el velem ma fagyizni, esetleg utána sétálni?

4. Ha igent mond nyert ügyed van, elmondhatod neki egy jól időzített alkalommal az érzéseidet. Már előtte kicsit terelheted a témát a szerelem felé...

+1: akármit mond, ahhoz, hogy igazi úriember legyél fizess te aznap! Ezt a lány díjazni fogja.

2016. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!