Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálhattam rosszul ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhattam rosszul ha nem mondtam róla semmi rosszat és nem is sértettem meg?

Figyelt kérdés
Amikor az egyik lánnyal aki tetszik nekem, felvettem a kapcsolatot, beszélgettünk stb, szerintem bejöttem neki, vagyis onnan gondolom, h tervezgette hova megyünk a nyáron meg ilyenek. Nem nőttem rá a fejére meg semmi ilyesmi de foglalkoztam vele. Aztán egyszercsak elkezdett lerázósan viselkedni, azóta nem is nagyon találkoztunk, de próbálkoztam már nála fb-n is, de ott is csak tőmondatok, semmi más, csak ilyen odavágott szavak

2016. ápr. 23. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vetted észre és olyat mondtál neki amiből lerítt hogy mondjuk kaparsz utána, vagy lúzer vagy.Vagy talált egy jobb fogást és most ezért akar lekoppintani téged.
2016. ápr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi nők bonyolult egy szerkezet vagyunk.
2016. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!