Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jol csinalhattam eddig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol csinalhattam eddig?

Figyelt kérdés

baratomnak eleg nagy es vastag penisze van. amikor lesz*pom, es sokaig tart, akkor neha eszreveszem, hogy kb zsibbad mar a szam tole, es olyankor neha veletlenul hozzaerek a farkahoz a fogammal, de nem fogazok,csak 1-2x veletlen hozzaerek. multkor a baratom megjegyezte, hogy ez tortent, "neha mintha picit hozzaertem volna, de nem fogaztam". majd szovatette, hogy kicsit erosen csinaltam most, es hogy maskor csinaljam egy picit finomabban. idaig viszont mindig azt mondta az elmult egy evben, hogy imadja, amikor lesz*pom, mert "baromi szexi vagyok" es nagyon jol csinalom.


legutobb nekem megvolt, viszont nagyon kivantam volna a szexet, lehet hogy ezert voltam picit durvabb? igy a szamba elvezett el, viszont az en szexualis vagyam nem csillapodott (en nem akartam igy egyutt lenni). az lehet, hogy alapjaraton tenyleg jol csinalom, csak multkor nem igy volt, vagy eselyes, hogy eddig csak finomkodott velem? :D


koszi, 21L


2015. nov. 15. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha leszopsz megmondom jól csinálod-e
2015. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk. Minden embernek kicsit más az ingerküszöbe, érzékenysége.

Biztos jól csinálhattad mert csak elélvezett. :D

2015. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha imádja, akkor minis imádjuk! Mindenki boldog! Jól csinálod! ;)
2015. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak akkor most nem tudom hogy mi a kérdés hogy most akkor jól csinálod e vagy fogazol és azért fáj a barátodnak vagy az hogy amikor menstruálsz akkor te nem elégülsz ki de mindegy is mert ezek olyan kérdések amikre csak a barátod tud válaszolni mert minden ember más és mindenki mást élvez a szexben
2015. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!