Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejön nektek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Igen..tudom,hogy száz meg száz ilyen kérdés van de remélem nincsen harag.

160 cm alacsony,zöldes barna szem,barna haj.Egyedi öltözködés.


Pozitív:Segítek ahol tudok,rendes vagyok azzal aki megérdemli. Szeretek hülyéskedni,Vannak céljaim az életbe amit valóra szeretnék váltani,küzdök értük. Szeretem az állatokat.Félénk vagyok de ha kell leordítom a fejét annak aki a szeretteimet, bántja.Sokszor úgy érzem kis szeretetbomba vagyok,és az anyatigris keveréke.Nagyon tudok szeretni és nagyon tudom védelmezni azt akit szeretek.(:Bármi áron megvédem azokat akiket szeretek,nagyon szeretek mosolyt csalni a szeretteim arcára.Bármi bajuk van a barátaimnak én azonnal ott termek és letörölöm a könnyeiket.Minden rossz tulajdonságomat próbálom enyhíteni tisztában vagyok,azzal,hogy sose leszek tökéletes de nem is akarok az lenni.(: Igyekszek elfogadni magam úgy ahogy vagyok.Imádok,a számomra fontos embereknek regényt írni arról,hogy miért szeretem őket.Jó érzéssel tölt el amikor elbőgik magukat rajta.


Negatív: Nagyon de nagyon sokat tudok beszélni,megbántok embereket akaratom ellenére is,bár nem szeretek megbántani senkit de valamikor kihúzzák a gyufát, és akkor,bizony elmondom a véleményemet.Kicsit hisztis vagyok de ezen változtatni próbálok nem azon hisztizek,hogy nincs elég ruhám vagy hasonló.Hamar megsértődök,hamar beszoktam látni,hogy nincs igazam és bocsánatot kérek attól akinek hisztiztem.Sokszor,alábecsülöm magam,nem találtam még azt a dolgot amibe én vagyok a legjobb de rajta vagyok az ügyön.Nincsen valami jó testem,ezen is próbálok változtatni eddig nem nagy sikerrel.Néha az ideire megyek embereknek,az ok nélküli mosolygásommal és dumálásommal ilyenkor elmegyek a szobámba meghúzom magam.Érzékeny vagyok nem szeretem ha kiabálnak velem (bár ezt ki szereti?) hamar eltörik nálam a mécses de nem kell úgy elképzelni,hogy egy bőgő masina vagyok.Nagyon ragaszkodó típus vagyok nagyon nehezen engedek el, embereket.


2016. ápr. 25. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát az nem szimpi, ha túl sokat beszél ey ember, a hiszti és a sértődés pedig kifejezetten rossz, de szerintem ezt ellensúlyozza nálad a törődés, arra van mindenkinek igazán szüksége.


A külsődet csak akkor tudom megítélni, ha küldesz képet

2016. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Randiznék veled.
2016. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj csak:)

Elmondom,hogy el sem olvastam.

Nem lehet kep nelkul megmondani hiaba varod:D

160 cm alacsony,zöldes barna szem,barna haj.Egyedi öltözködés.-Ebbol nem lehet elkepzelni,hogyan nezel ki.

Ha felvallalod magad es oda csatolsz meg egy kepet arra mar kaphatsz konkret velemenyt.

2016. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

"Félénk vagyok de ha kell leordítom a fejét annak aki a szeretteimet,bántja."


Minden jellemzésben csak ezt lehet olvasni,már nagyon gáz ez...

2016. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön
2016. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Az egyedi öltözködést azt nemtudom, így sehova tenni, de biztos jobb, mint a legtöbb lányom öltözködési stílusa, hogy minden 3. ugyanazt hordja.

Amit írtál, hogy "nem valami jó a tested" az egy hülyeség. Mindenkinek jó teste van és te is biztos szép vagy, csak bemeséled magadnak, hogy nincs jó tested. Egy lány, akkor a legszebb, amikor mosolyog.

A belső tulajdonságaiddal nincs semmi gond, egy kicsit érzékenyebb vagy és kész. A legtöbb lány is ilyen, mint te ezért ne aggódj.

17F

2016. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten szimpatikus vagy, mivel az ilyen kérdésekben mindenki csak a jó tulajdonságairól ír, de te írtál negatív dolgokat is magadról és ez jó, hogy ismered a hibáid, az pedig még jobb, hogy látom hogy próbálsz ezeken változtatni. A sokat beszélés és az hogy ragaszkodó vagy szerintem nem rossz tulajdonságok egyébként.
2016. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szmate96 válasza:
Nagyon szimpatikusnak tűnsz megismernélek szívesen! :)
2016. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nagyon is bejonnel a leírtak alapján ;)

Csak sajnos kep nélkül nehéz dönteni :) ha gondolod irj

2016. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!