Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a legjobb megoldás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legjobb megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom kifejteni: elég nehezen kezdeményezek lányok felé. Ért egy nagy csalódás is még a múlt nyár elején, mikoris 9 hónapnyi vergődés után sok segítséggel elhívtam egy lányt beszélgetni. Azonnal visszautasított. Elég nagy hatással volt rám a dolog. (Persze negatív értelemben) Ez lenne egy előzménye a mostani szituációnak.

3 hónapja megismertem egy lányt, és valahogy mindent felfedeztem benne, amit keresek. Erőt vettem magamon és írtam neki. Nem volt túl hosszú, de beszélgetés volt. Aztán próbálkoztam még sokszor, de a végén mindig az lett, hogy látta az üzenetet, de nem reagált rá semmit. Kérdésre sem... Közben viszont élőben kedves, közvetlen, mindig mosolyog, ha észrevesz. Nem tudom összerakni fejben a dolgot... Az is tény, hogy nem mindig fogalmazok egyértelműen, mert eléggé bátortalan tudok lenni. Sajnos ennek a következménye egyelőre egy hatalmas zavarodottságérzet. Teljesen összeomlottam. Szerintetek mi lehet a megoldás? Vagy hogyan értelmezhetném helyesen ezt a helyzetet? (Kérlek csak komoly válaszokat!)



2016. ápr. 26. 01:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kihagytam a végéről: 17/F
2016. ápr. 26. 01:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalat és nagymesterek tanításai után azt tudom mondani, chaten nagyon sok függ attól, hogy milyen szavakat használsz, és mit kérdezel minden, és sajnos énis sokszor elcsesztem emiatt.
2016. ápr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: És tudsz olyanokat, melyeket biztos nem jó, ha használok? Egyelőre csak próbálkozom azzal, hogy minden választ kérdéssel tudjak továbbfűzni.
2016. ápr. 26. 06:52
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

De mi a fas.znak chat-en ismerkedtek?? Nem ertelek titeket mai fiatalokat.. Nem is latjatok a masikat es ugy probaltok meg kommunikalni vele. Meg csak nem is halljatok..

A kommunikacio legnagyobb resze viszont metakommunikacio, ami azt jelenti h meg telefonon beszelve sem jon at minden.. Elbas.zatok az idotoket ezzel ahelyett h szemelyesen beszelgetnetek. Ha eloben kedves a lany akkor mit szamit miket irogat, vagy hogy valaszol-e?

Legkozelebb ha latod menj oda hozza es hivd el randira. Talalj ki valamit elore hogy hova menjetek, lehetoleg ne egy ilyen snassz dolog legyen mint egy mozi.

Az meg normalis h nehezen kezdemenyezel, ez belenk van kodolva osidoktol. Amikor az ember meg hordakban elt az eletevel is fizethetett ha veletlenul egy olyan not probalt megkornyekezni, aki masenak szamitott. Az agyunk evezredek alatt ehhez alkalmazkodott es ezt nehez felulirni.

2016. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lehet nem voltam egyértelmű. Félreértesz. Nekem se célom chaten ismerkedni. Ugyanezen a véleményen vagyok. Éppen ezért nem is gyűlt össze nagyon sok szöveg azon a platformon. És nagyon szeretném elhívni, de egyelőre két gát van: 1: Érettségizik, és arra nem akarok rátenni egy lapáttal. Ez persze majd megszűnik júniusban. A második, hogy egyszerűen lefagyok, ha ilyesmit akarok kimondani. Nem tudom hogyan lehetne jól rákérdezni erre.

És természetesen köszönöm a választ!

2016. ápr. 26. 15:24
 6/11 $pumika$ ***** válasza:
Nincs ezen sok értelmezni való....a lányok mindig megérzik ha tetszenek valakinek, ebből kifolyólag nem éppen tetszetős dolog a szemükben ha a fiú muja és félénk.. lehetsz félénk de de azt otthon tedd, a maréknyi bátorságodat pedig kapirgáld össze és hívd el randizni, szerintem például egy séta is jó kezdet lehet :)) a legfontosabb mégis az egészben hogy NE FUSS UTÁNA, mert attól kezdve hogy ő ezt érzékeli már nem leszel kívánatos neki... azért persze próbálkozni lehet, csak jó tanácsként mondtam
2016. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én a valóságban nem tudtam beszélni a barátnőmmel,egyáltalán,szó szerint...áltunk egymás mellet és szótlanul neztunk ki a fejunkből!!!

Nem azért mertn némák vagyunk hanem dumálok dumálok sok dologról,változatosan és ő csak ahházik meg néz és irogat a telefonján meg stb...

Chaten meg normálisan kommunikálok vele,mint ha egy teljesen másik lány lenne...amikor le akartam smárolni 4 hónap után(addig eselyem sem lett vona) simán lehajzotta a fejét és azt mondta h ez igy nem jo meg h gyakoroljak...nem beszeltem vele egy csomo idejig aztán egyszer találkoztam csak látásbol vele a buszon és irta utána h hiányzok meg minden,persze elkuldtem a p be....borzalmas volt,ha ezek a dolgok nem mennek akk nem kell eroltetni! (En azt mondom!)

2016. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te jo eg. Es meg az en valaszomat pontozzatok le???


Ember (aki elottem irt)! A nok percek alatt dontenek hogy akarnak-e teged vagy sem! Ha neked 4 honap eljutni a csokig.. Es elutasitja!! Akkor mitol volt a baratnod?? Amellett ha semmire nem volt epkezlab valasza mikor szemelyesen egyutt voltatok nem is ertem miert lokted neki a sodert olyan sokaig. A chat szemelytelen. Aki ott tud csak eszmecseret folytatni az nem lehet egy nagy jellem, de gondolom erre te is rajottel. Huzz bele mert nem 4 honap hanem 4 ora utan kell az elso csoknak elcsattania!


Kerdezo: ismeros a lefagyasos dolog nekem ugyanez volt. Nehez ezen felulkerekedni. Gondolj arra hogy kepes vagy ra, csak ezt mondogasd magadban mikor meglatod es ne totojazz, azonnal menj oda hozza. O csak egy lany. Egy a sok kozul. Ha hatarozottan odamesz es megmondod neki hogy van egy szabad delutanod holnap es mar unod a chatelest irogatast sztem pozitiv lesz a valasz! Ha nem akkor mar elkonyvelt a "haver" kategoriaba, akkor ne erolkodj. Mindenkepp jol jarsz mert tisztazodik a dolog. Fo a hatarozott fellepes es a lazasag, nem kell veresen komolyra venni semmit. Ne engedd hogy fonyeremenynek erezze magat a lany, de lassa rajtad a kezdemenyezo keszseget. Na hajra!

2016. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Rosszul fogod fel nem életed párját keresed fiatal vagy oda mész megmondod neki, ha kiröhög röhögtek egy jót haverjaiddal és kész nem olyan komoly dolog ez :) és lehet ,hogy csak erre vár a női ízlést választást és döntésüket egy férfiról nem lehet elmagyarázni érteni lehet , de felfogni nem :)
2016. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek! :)
2016. ápr. 26. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!