Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a legjobb megoldás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legjobb megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom kifejteni: elég nehezen kezdeményezek lányok felé. Ért egy nagy csalódás is még a múlt nyár elején, mikoris 9 hónapnyi vergődés után sok segítséggel elhívtam egy lányt beszélgetni. Azonnal visszautasított. Elég nagy hatással volt rám a dolog. (Persze negatív értelemben) Ez lenne egy előzménye a mostani szituációnak.

3 hónapja megismertem egy lányt, és valahogy mindent felfedeztem benne, amit keresek. Erőt vettem magamon és írtam neki. Nem volt túl hosszú, de beszélgetés volt. Aztán próbálkoztam még sokszor, de a végén mindig az lett, hogy látta az üzenetet, de nem reagált rá semmit. Kérdésre sem... Közben viszont élőben kedves, közvetlen, mindig mosolyog, ha észrevesz. Nem tudom összerakni fejben a dolgot... Az is tény, hogy nem mindig fogalmazok egyértelműen, mert eléggé bátortalan tudok lenni. Sajnos ennek a következménye egyelőre egy hatalmas zavarodottságérzet. Teljesen összeomlottam. Szerintetek mi lehet a megoldás? Vagy hogyan értelmezhetném helyesen ezt a helyzetet? (Kérlek csak komoly válaszokat!)



2016. ápr. 26. 01:07
1 2
 11/11 Thomika20 ***** válasza:
csak követni akarom a kérdést
2016. ápr. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!