Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van ez a Badoo társkereső, ez...

Van ez a Badoo társkereső, ez jó amúgy vannak normális közvetlen lányok? Én még idáig nem nagyon találkoztam egyel sem. Nincsenek már kedves érzelmekben gazdag nők? Csak egósok meg menők?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
A Badoo 90%-a kamuprofil, csak a penzlehuzasra megy ra, hogy fizess a 'chatelesert', ami aztan vagy egy robot, vagy k...ra nem az a 'no', aki a kepeken van. Hagyd a fenebe...
2016. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább meghagyom az android embereknek az érzéketlen robotoknak akik bent ragadtak a virtuális valóságukban,akik személyesen nem tudnak ismerkedni,akik telefon meg számítógép nélkűl már el sem tudnák képzelni silány befolyásolt életüket.Igazad van :)
2016. jan. 7. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Badoon igazi csajok vannak, azzal nincs gond. A gond azzal van, hogy az egész oldal csak húspiac, a nem vagy jóképű "menő" srác, akkor nagyjából vissza sem írnak.


Csináltam már "tesztet" kamu profilokkal.


Saját profilom:

Senki még csak rám se nézett, vissza nem írtak, tetszeni sem tetszettem senkinek, max néha 1-1 végtelenül csúnya lánynak. Hát ez van nem vagyok jóképű.


Kamu csaj profil, teljesen átlag csaj képekkel:

Nagyjából 10 perc alatt írt vagy 100 fazon, így nézve a nők reflexből kukázzák a nagyját, én is ezt tenném a helyükben.


Kamu srác profil, modell fazon képeivel:

Na itt is naponta több csaj is írt, a fullos fajtából is, hogy micsoda férfi, de megismerne, 10 perc beszélgetés után már szexeltek volna.


De igazából jóképűbb ismerőseim elég sok találkozót össze tudnak hozni ilyen oldalakon, szóval csak akkor nincs esélyed ha olyan ronda vagy mint én :D

2016. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig egy jóképű rendes pasi vagyok,mégsem ír vissza egyik sem nagy ritkán vissza írnak esetleg annyit hogy szia,próbáltam beszélgetni de vagy nem ír vissza vagy azonnal eldönti hogy én milyen lehetek,jönnek a kérdések hol dolgozol,kivel élsz hasonlók.És ha nem olyan választ adok hogy vállalkozó vagyok saját házam van egyedül lakom,akkor azonnal elvagyok felejtve.Gusztustalan ez az egész úgy ahogy van.
2016. jan. 7. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eddig összesen 4 lánnyal randiztam.... Ebből 3 szo szerint milliomos volt, a 4.-nek hiányzott 3 foga és szőrös volt a karja, lába....
2016. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!