Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van még esélyem?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác a sulimban aki nagyon tetszik, ő 11-edikes én pedig 9., de 10 lennék mert 5 évfolyamos osztályba járok vagyis tavaly 0-os voltam. A fiú ebben az évben jött át egy másik suliból. Szeptemberben az első napon jöttem le a lépcsőn ő pedig jött ki egy teremből és tök sokáig egymás szemébe néztünk és nekem azóta nagyon tetszik. Azóta többször elkaptuk egymás pillantását a folyosón, de még köszönőviszonyban sem vagyunk.:(

Aztán még január végén az egyik barátom a tudtom nélkül bejelölte őt facebookon, és mire megtudtam ezt addigra visszajelölt és várt a kérdés hogy ismer-e. Erre azt válaszoltam hogy egy suliba járunk meg a délutáni tesiken egy csoportban voltunk a korizásnál. Utána azt akarta tudni hogy miért jelöltem be, én azt válaszoltam hogy azért hogy megismerjem és megkérdeztem h milyen zenét szeret. Erre válaszolta h metált, és utána azt írta h tudom-e h ijesztő a mosolyom (ami szerintem és mások szerint is hülyeség), na ezen nagyon kiakadtam és egy csomót sírtam, később azt mondta h menőn ijesztő ami nem tudom h mit takar. Na mindegy ezután még mindig arról kérdezősködött h miért akarom megismerni, én meg ki voltam bukva a mosolyomra tett megjegyzése miatt és minden mindegy alapon elmondtam neki h tetszik nekem. Ezt nagyon nehezen akarta elhinni, még azt is írta h hogy lehet hogy tetszik nekem mert hogy ő csúnya, ezt gondolja magáról. Kérdezte h barátkozni szeretnék-e én meg mondtam h nem és ő ezt szerintem úgy értelmezte h azt akarom h járjon velem (ami igaz de nem kérek meg egy vadidegent h járjon velem). És azt mondta h nem áll készen egy kapcsolatra. Ezután már nem beszéltünk többet.

Ezek után van még nála bármi esélyem? Ha élőben odamennék és tisztáznám a dolgokat?


2016. ápr. 27. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Az hogy hogyan nézek az most nem fontos ide, vagy igen?

Leírjam azt is?

2016. ápr. 27. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan nézel? Mármint a külsődre gondolsz?
2016. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy megbántott a mosolyos dologgal, és ezért vágtad rá hogy nem akarsz barátkozni vele. Először legyetek haverok, aztán majd kialakul minden :3 sok szerencsét! 😊
2016. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a külsőmre gondoltam csak már este volt és elírtam:)
2016. ápr. 28. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!