Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem volna ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thomika20 kérdése:

Mennyi esélyem volna ezek után, amit a lentiekben fogok elmondani, a kérdésem leginkább azokhoz az emberekhez, főként lányokhoz/nőkhöz szól, akikben már sajnos megfordult a gondolata annak, hogy öngyilkosságot kövessenek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Őszintén szólva nem tudom, hogy mivel kellene kezdenem. 27 éves srác vagyok. Az életem sajnos nem nagy szám, nem járok sehova, nem érintkezek emberekkel, mindig is volt egy amolyan fóbiám, hogy nem szeretek emberek között lenni. Nem voltam sikeres a lányoknál soha, mindenki csak cseszegetett, mert nem voltam az a fajta ember, mint ők. Nem csináltam ugyan azt, stb.

Egyetlen egy kapcsolatom volt, amiért el lehet ítélni természetesen, de agyilag nem tartom magam annyinak amennyi. Maximum kb 17-nek. Tudom, hogy az élet nem így működik, de ha agyilag nem érzem magam annyinak, akkor nem tudok ellene mit tenni.

1 évig voltam együtt egy lánnyal, nagyon szerettem, istenítettem őt konkrétan a mindenem volt, viszont az együtt töltött időnk alatt folyamatosan tiltani akarták tőlem (egyszerűen csak valakinek nem tetszett a fejem, mondjuk úgy), pedig rossz ember nem vagyok és sosem tanítottam rosszra barátnőmet...

Lényeg, hogy egy tragédia folytán megváltozott, aki elakarta tiltani elérte a célját és a lány elhagyott.

Tudom, hogy az fog jönni, mert nem is szeretett.

Talán ez így is van. Eltelt másfél év és totálisan szét vagyok hullva.

Nincsenek barátaim, nincs senkim, nem tudok senkire támaszkodni és nem nagyon érdekel az életem, a sorsom.

Feladtam a kutatást, feladtam, hogy boldog legyek.

Megvallom őszintén, hogy belefáradtam olyannyira, hogy mikor kidobtak, megakartam ölni magam nem is egyszer.

Sajnos más felfogásaink voltak egy kapcsolatról, de meglátszik, hogy a lánynak csak akkor kapcsolat egy kapcsolat, ha csak is jó is dolgok vannak benne.

Őszintén olyanokat keresek akik hasonló helyzetben vannak, akik normálisak, szeretetre vágynak és kölcsönösen kitudnánk segíteni egymást.

Nem vagyok szépség, de szerintem ronda se, inkább átlagos.

Egyszerűen nagyon rossz érzés, hogy napi szinten az jár a fejembe, hogy megakarok halni. Most is, legszívesebben begyógyszerezném magam.

Csalódottnak érzem magam, mert úgy érzem, hogy nem érek semmit, egy penit sem.

Egyszerűen szükségem lenne valakire, egy ölelésre, hogy hozzá bújjak valakihez, mert ha nem tehetem, belefogok őrülni még jobban és már most is csak úgy érzem, hogy a halál az egyetlen menekülő út ebből a pokolból, amiben nem tudom elérni a célom.

Jász-Nagykun Szolnok megyében élek, nem merek nyitni az itteni emberek felé, mert egyszerűen bennem van a gondolat, hogy na melyik ismerheti exemet, melyik lehet ismerőse exem bármelyik ismerősének. Hogy mi köze van ennek bármihez is, tudom, hogy elítélnének miatta, vagy kiröhögnének.

Nem bírom ezt lelkileg elviselni! Belehalok ebbe az egészbe, hogy egy szarkupacnak érzem magam csupán.

Segítsetek kérlek, mentsen meg valaki!



2016. febr. 29. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat!
2016. febr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de ahogy mondtam, fóbiám van, nem tudok emberek között lenni igazán. Plusz az exemhez fűződő dolgok végett nem is ismerkednék környezetembe lévő emberekkel. Mert fájna ha vele basztatnának.

Már letojom mi van vele, de attól a helyzet változatlan lenne.


Egyébként még annyit akartam, előre is köszönöm, ha valaki ezt végig tudja olvasni!

2016. febr. 29. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Huh...

En 16 vagyok de megakarok halni miota az eszemet tudom...

De megse oltem meg meg magam mindig mondtam magamban hogy talan holnap tortenik valami... Pl telefon csorges buli stb... De semmi es miert??? MERT NE VARD A SULT GALAMBOT... KI A SZAR*T ETDEKEL HOGY O VAGY O VAGY O MI A FASZ* GONDOL... Te eleted amit ezek szerint utalsz hat ak menj vilagga hatha valami joba botlasz... Irj listat mit akarsz meg elerni es tegy erte... A lanyoknak nem az arc hanem a megnyero megjelenes tetszik kello romantikaval es bokokkal lehet normalis baratnod... Sportolj ha idod engedi az segit 😃 szolits le mindenkit az utcan es beszelgess veluk a szemelyes kapcsolat epites az egyik legfontosabb... Hat van meg par dolog de nem irok tobbet sok sikert ne add fel ne vard a sult galambot tegy erte rakd a sutobe es susd meg Te magadnak 😃

16f

2016. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oh a fóbia nekem is volt de oda mentem es az elso utan egyre konnyebb volt szoval csak egyszer vedd ra magad kerlek
2016. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Először is!

Van bennünk néhány közös dolog. Én is 27 vagyok, egy kapcsolatom volt, sőt én is laktam szolnok megyében.

Voltam padlón. Engem is tiltottak a szerelmemtől a szüleim, de nem érdekelt, őt választottam, persze aztán megcsalt... Nem én vagyok az egyetlen. Hosszú. Ha csak egy pár pillanatra is, de eszembe jutott ez az öngyilkos gondolat. Aztán átgondoltam a helyzetemet.

1.Az öngyilkosság nem hozna helyre SEMMIT sem, csak magad után hagynál egy űrt.

Biztosan van családod. Gondolod ők nem szenvednének?

A szüleid! Testvérek? Vagy barátok?

Azt írod, hogy nincs senkid. Szerintem csak azt gondolod, hogy nincs senkid, mert bezárkóztál, nem engedsz senkit sem közel magadhoz.

Lehet, hogy neked is nyitnod kéne mások felé. Te pedig annyira elmerülsz az önsajnálatban, hogy nem látod, hogy más szeretne megismerni.

Ne legyél buta, ne dobd el az életedet. Nem megoldás.


Lehet még 1000 barátnőd, barátod.

Először is menj el egy szakorvoshoz, és mond el neki a problémáidat, ő biztosan segít kilábalni ebből a helyzetből. Próbáld meg lefoglalni magad, és ne a nap 24 órájában arra gondolni, hogy semmi sem jó.


Van jó dolog az életedben!

1. Élsz, hallasz, látsz, jársz. legalábbis gondlom.

Ez mind jó dolog.


Dolgozol? Van hobbid? Állatod?

Sportolsz? Ez mind olyan dolog, ahol lehetőséged van megismerni másokat, kapcsolatot kialakítani, nem arra gondolni, hogy semmi sem jó.

Valami elromlott az életedben, te így gondolod, pedig csak történt veled egy nem túl jó dolog, de ez nem azt jelenti, hogy erre nincs megoldás.

2016. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Semmiképpen se zárkózz be. Mozdulj ki!! Sétálj, szórakozz.
2016. febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elvesztettem két édesanyát. Elvesztettem olyant, aki a világot jelentette. Befordultam, és nem látok már kiutat.

Már tavaly volt, hogy begyószereztem magam, nem érdekelt.

Szívem szerint most is megtenném.

Csak azért nem teszem, mert próbálok még bízni hogy talán találok valakit.


Könyörgöm: Társkeresőre ma már senki nem jár kb. Felesleges is lenne próbálkoznom ott. Facebook? :D,

nevetséges, meg se próbálom.

Kimenni és az életben próbálkozni, na megint csak nem az én világom!


Tudom jól, gyakorikérdéseket sokat szokták nézni és reménykedem, mert úgy is van olyan kedves, szintén életkedvét vesztett lány, aki talán értékelne és megpróbálna megismerni.

Ha meg nem, akkor csak idő kérdése :(

2016. febr. 29. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:

A társkeresőknek még mindig nagy a sikerük. Ne olyan lányt keres, aki olyan mint te. Együtt akarsz valakivel mégnagyobb depibe zuhanni?

Menj ki a való életbe.

Mi az hogy te 2 édesanyát veszítettél el?

Ezt nem értem.


Ne legyél ilyen. Itt próbálnak neked tanácsot adni, legalább az egyiket fogadd meg. Senki sem rosszindulatból írt ide.

2016. febr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a két édesanyás dolgot, hogy a sajátom, és egyben a volt barátnőm édesanyját is, aki elég sokat jelentett, hiszen az egyetlen normális ember volt, aki mellettem állt. Még ha nem is állandóan.
2016. febr. 29. 18:55
 10/10 A kérdező kommentje:

A Jászberényi leányzónak, nem akartalak megbántani az isten szerelmére, megkérdezted, hol lakok, elmondtam, hogy félek, hogy ki olvassa és ki nem.

És bocs, hogy úgy írtam, ahogy, "most jobb hogy elmondtam?".. de szerintem előtte beszélgethettünk volna normálisan és elmondtam mondtam.

Az se bunkózás volt de mindegy :(

2016. febr. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!