Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csúnya fiúkat vonzom, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csúnya fiúkat vonzom, az azt jelenti én is csúnya vagyok (lehet h hülye kérdés :S )?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 07:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen azt jelenti!


De az, hogy valaki csúnya e egy hülye kijelentés mert mindenkinek más a csúnya és más a szép..


De általában a csúnya lányok a csúnya fiúkkal a szép lányok a szép fiúkkal, gazdag lányok a gazdag fiúkkal... (ez csak általánosítva van mert persze vannak kivételek!)


Lényeg annyi, hogy általában mindenki a hasonszőrű ellenkező neműhöz vonzódik!

2013. márc. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kérdésedből azt tudom levonni, hogy úgy gondolod: csúnya fiúknak csak csúnya lányok tetszenek. Nem hiszem, hogy ezt így ki lehetne jelenteni.


Az, hogy ki mit tart csúnyának teljesen személyfüggő. Az sem biztos, hogy a külsőd fogta meg adott "csúnya fiút" (például ha baráti viszonyban vagy eggyel és jól ismeritek egymást, akkor már lehet, hogy a belsőd miatt vonzódik hozzád ---> ez alapján a kérdésedre már lehet egy "nem" a válasz).

2013. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt. Lehet, hogy könnyebb "prédának" tűnsz.
2013. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Küld egy képet és megmondjuk csúnya vagy-e vagy szép. Persze ezek is szubjektív vélemények, de ha esetleg sok egyforma visszajelzés jön az már azért jelent valamit.
2013. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy te is csúnya vagy.
2013. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet:S
2013. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye kérdés. De miért mondod csunyának azokat a fiukat? Csak annyit dönts el, hogy neked tetszik vagy nem? Lehet, hogy akit te nem találsz vonzonak, másnak nagyon is az.
2013. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet,képet
2013. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Á, én a csúnya nőket se vonzom :(
2013. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!