Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Taszítom a normális fiúkat,...

Jorvica kérdése:

Taszítom a normális fiúkat, vonzom a trófeagyűjtőket?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Szerintem elég átlagos. De eddig mindig olyan fiúk próbálkoznak, akik szeretik felszedni a lányokat. Ezeket mindig elutasítottam. Mi a baj velem, hogy a sok trófeagyűjtőkön kívül nem közelít senki? Talán bizonytalanságot éreznek?Mondjuk van is. Előre köszi a válaszokat.

2014. aug. 2. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nem éreznek eléggé nyitott személyiségnek. Mosolyogj, nevess többet, az már eleve javíthat sokat a helyzeten. Vedd fel velük a szemkontaktust.
2014. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert vajon ki szedne fel? aki nem szeret lányokat felszedni?
2014. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első- Lehetséges. Az igaz hogy társaságban nem én vagyok a legnyíltabb. De majd próbálkozok.:)

2.- Én úgy értettem, hogy nem olyanok, akik mindenfélefajta lánynál bepróbálkoznak. Hanem akinek tényleg megtetszem.

2014. aug. 3. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:
kevés normális fiú van így nem is tudom mire vágysz.. de a normális fiuknak normális lány kell és lehet van valami ami az ellenkezőjét mutatja.
2014. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Figyu már... 15(!!!) éves vagy!

A korodbeli (plussz 1-2-3 évvel idősebb) normális srácok többnyire félénkek.

Ha tetszel is nekik, nem hiszem, hogy nyíltan közölnék ezt Veled.


Azt Neked kell eldönteni, hogy gyűjtessz-e tapasztalatot "trófeagyűjtőkkel" vagy vársz türelmesen, hogy találj normális fiút.


Bár félő, hogy egy "trófeagyűjtő" után negatív tapasztalat marad csak...


Amúgy van még időd bőven!


29/F

2014. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15-30ig ez így fog működni. utána emg már bárkit alig fogsz érdekelni.


általában azok a férfiak szólítanak majd meg, akik semmi komolyat nem akarnak, viszont akik igen ,azok férfiatlanok hozzá, vagy észre sem veszed őket. általában tipikusan a több évig melletted kullogó fiújóbarátok lesznek.


mellesleg valószínűleg a külsőd okozza, és nem is kell hogy kihívónak hidd ahhoz, hogy az is legyél mások számára.

a buta lányok kihívóak akarnak lenni ,az okosak csúnyák, hogy csak azok közelítsék őket, akiknek eszük is van.

2014. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is 15 éves vagyok, hol laksz? ;)
2014. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!