Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki szokott a vonaton szemezni/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott a vonaton szemezni/ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szoktatok vonaton szemezni/ismerkedni? Pl. Ha nagyon tetszik valaki, sokat néztek rá, esetleg le is szólítjátok? Ha valaki megtetszik így, hogyan ismerhetném meg? Ma pl. nem tudtam megszólítani mert sok ember volt köztünk és ő előb száll le. Már egy éve látom néha-néha és nem tudom, hogy mit kéne tennem, mert sose olyan a helyzet, hogy annyi ideig egymás mellett legyünk.

2016. ápr. 28. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
szoktam az ellenőrrel hogy mikor száll fel, mert akkor takarodni kell le
2016. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én akarok szemezni,de nem merek és a másik baj hogy nem is akar velem senki szemezni. :D


17/f

2016. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hat ez tok egyszerű, teremts egy full helyzetet.

pl hey nem teged lattalak multkor is a vonaton? olyan ismeros vagy,.....

tudod lehet h furcsa de bejossz nekem....

lattam egy jo kavezot az allomason van kedved eljonni?.... stb

talald fel magad meg mielott nem keso

ha meg bebukod, egye fene meg esik az ilyen

ja es tobbszor is lehet probalkozni ha tobbszor latod, csak lepattint...ja am ha meg egybol el akar utasitani az elso szavadra, talalj ki valami gyokerseget h pl csak azert kerdeztelek mer azt hittem egy suliba jarunk

(most nem tom hany eves vagy bocsi, ne vedd sertesnek ha mar nem vagy suliban :D )

kicsit lazazol mosolyogsz, bevonzod, ennyi

az en mottom, inkabb bukjak tizszer h megszerezzem, mint h elottem szerezzek meg egy alkalom alatt, na erted :D

remelem segítettem, sok sikert teso ;)

2016. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem nem szemeznek a lanyok tehat igY nem szoktam. vagy beszariak, vagy g*ci csunya vagyok. Inkabb az elso. Magyar lanyok ilyenek.


amugy nem kell sokat mellette legyel..meglatod, odamesz hozza, megszolitod. game on.

2016. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak szemezni szoktam.. odamenni már nem merek. 16F
2016. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem mindkettő előfordul, bár annak sokkal jobban órülök, ha a srác lezdeményez... 16/l
2016. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!