Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan velem egykorú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan velem egykorú (tizenéves) meleg fiúkkal ismerkedni, akik tényleg komoly kapcsolatot kereek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok (2 hét múlva 16 xd) és egyszerűen alig találok olyan fiút aki komoly kapcsolatot akarna. Facebookon 50/1 fiú értelmes és nem tudom hol tudnék ismerkedni. És ha találok is akkor pedig nem egyszer volt, hogy kiderűlt h 30 feletti az illető. Én meg max 19 évest keresek (de még az is sok) mert hát nah:D Társkereső meg kizárva mert nyílvános helyre képet feltenni magamról nem akarok.

Szóval hol tudnék normális (tudom, hogy a normális realtive de értitek...) korombeli srácokkal ismerkedni?

Köszi :)



2016. ápr. 11. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Röhögnék ha kamu lenne a kérdés, de sajnos nem az!
2016. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 petike30 ***** válasza:
0%
Szerintem bàr hol csak neked nagy az igènyed meg a fantàziàd is
2016. ápr. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Ne válogas örülj ha találsz magadnak fiút.
2016. ápr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért lenne ez válogatás???
2016. ápr. 12. 06:47
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem tizenéves fiút még szexre is nehezen találsz, nem hogy kapcsolatra. A tizenévesek nagy része bizonytalan, amíg magában nem rendezte le a dolgot, addig esélytelen, hogy kapcsolatot akarjon. Max kipróbálni. Mondjuk te abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy te is fiatal vagy, ezért nagyobb az esélye, hogy belemennek veled a dologba. Én azt javaslom neked, hogy most még inkább kipróbálni akard veled hasonló korúval, találj egy hozzád viszonylag közel levő srácot, és ha ügyes vagy akkor nem egy alkalom lesz belőle, hanem több. Később lehet belőle barátság, vagy kapcsolat. De szerintem korai még 1z évesen a kapcsolat. Egyébként a neten pl. az index fórumon vagy 8-10 topicban tudsz hirdetni, szoktam is ott látni ilyen kis fiatalkákat, akik hasonlóan 18-19 alattit keresnek. Bár nem kapcsolatra... nekem pl. most se férne bele a kapcsolat, nem tudnám elképzelni, ugyanakkor ilyen alkalmizós, partnereit cserélgető valaki se vagyok, én az "arany középutat" járom, és egy komolyabb barátság extrákkal dolgot keresek, ami még kötetlen. Ez is egy lehetőség.


22/F

2016. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Egyszerű, randigay.hu
2016. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
hülyegyerek
2016. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anotalk.hu
2016. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hahano005 válasza:
az utcán rabolj el egy jo pasit majd vidd haza kotozd ki es a tobbit rad bizom ;) Hajra
2016. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
kis homárok
2016. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!