Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem sose lesz, barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem sose lesz, barátom?

Figyelt kérdés
Volt már kapcsolatom bárcsak ne lett,volna borzalmas volt.Szükségem lenne,egy normális fiúra,irigykedve nézem a boldog párokat.Én is szeretnék már valakihez kötődni.Olyan jó lenne valakivel összebújva tvézni,csókolgatni kedvességből a nyakát,összevissza puszilgatni ölelgetni.Ismerkedtem már meg pasikkal,de sajnos aki érdekelt volna mind messze lakott.Nem találok,normális értelmes srácot, a környezetembe.Lehet akkor fog rám mosolyogni,a szerencse amikor nem számítok rá de olyan jó lenne már valakinek fontos lenni,minden kívánságát lesném az én kis szerelemnek.Három éve,nem volt már lassan senkim ,jó lenne már valakit kedvemre dögönyözni.A tőlem,idősebb korosztály érdekel 19-26 éves korig.Nyert ügye,van nálam annak akivel hosszasan el lehet beszélgetni,megtud nevetni ,lehet vele hülyéskedni, meg ilyenek.Fiatal korom ellenére a hosszú párkapcsolatok híve,vagyok foggal közömmel védem a szeretteimet. Bújós természetem van,de elengedném a barátomat kikapcsolódni a barátaival,nem kéne mindig velem foglalkozni.Aki nekem,megtetszik azt az embert, elfogadom a hibáival együtt ha fordítva is így történik.Nem szeretnék még egy olyan párkapcsolatot amilyen az exemmel volt.
2016. ápr. 28. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
erdsasda?
2016. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kutya vagy macska.
2016. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Erdasda??
2016. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért te merre laksz? :)
2016. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ki az a erdasda?? :D

am mégis mennyire vagy fiatal?

2016. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A felhasználó nevemet kérdik.
2016. ápr. 28. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:
ennyire híres vagy itt gyakon? :D
2016. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :)
2016. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen nekem már volt szerencsém hozzá :) természetileg abszolút tökéletes baromi jókat lehet vele beszélgetni, nekem külsőre nem jött be és messze is volt de hat tudjátok ízlések és pofonok :D
2016. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó kiről beszélsz?
2016. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!