Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha én ugy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha én ugy érzem, hogy jól nézek ki, dehát nincs barátom, vagyis ez azt jelenti, hogy mégse nézek ki olyan jól, mint ahogy néha hiszem és ettől nagyon depis lettem mostanában?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess velem, kérlek 20/F :)
2015. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha gondolod, írj..:) 17/f
2015. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl jól nézel ki ;)
2015. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ezt nem értem..:D ez hogy függ ossze? Ha jol nezel ki nehezebb fiút találni vagy mi?
2015. okt. 6. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk a kettő nem feltétlen következik egymásból? Attól még mert jól nézel ki nem feltétlen lesz valakid, pláne ha bunkó vagy. (Csak példa, ne vedd magadra).
2015. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se nézek ki rosszul mégsincs barátnőm 16/F (igaz utóbbi kapcsolatom után nem is kerestem annyira)
2015. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Magoran ***** válasza:

Ne nyomasszon ez, attól csak rosszabb lesz. Fogadd el a genetikádat, és amivel az megáldott, ne feszengj amiatt hogy akkor ez most tényleg áldás-e, hogy jól nézel-e ki. Lazulj el, és élvezd az életet! :) Az emberek ízlése hihetetlenül különböző, azonban egy életkedvvel rendelkező lány mindenkinek jobban bejön egy picit! :)

18/f

2015. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Isten szerelmére... Nem az volt a kérdés, hogy ki akar vele ismerkedni, de máris ketten már mondják, hogy írj rám... Menjetek társkereső oldalra, ha neten akartok ismerkedni.
2015. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
A kisugárzás. :) Nagyon fontos, ameddig rá vagy pörögve, hogy szeretnél valakit, addig nem is lesz senkid. Érdekes dolog ez, hidd el, amint lenyugszol, és hagysz mindent folyni magától, elfogadva, hogy majd jön, aminek jönnie kell, érkezni is fog. :) Biztos jól nézel ki, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki ismerkedni akar majd veled. Pl sok fiú fél a szép lányoktól, félnek, hogy nagyobbak az igényeik. :) Hány éves vagy?
2015. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

17 vagyok

amúgy köszi a válaszokat:)

2015. okt. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!