Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha látók egy szép lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látók egy szép lányt hogyan kezdjek el vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hátha lehetne belőle valami.

2016. ápr. 28. 23:49
 1/6 A kérdező kommentje:
14éves vagyok és már szeretnék összejönni valakivel.
2016. ápr. 28. 23:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is figyelj a nyelvtanra, az jó kezdet. ;)


Amúgy meg légy magabiztos, és ne bunkó. A kettő nem ugyanaz, de ezt kevesen tudják, sajnos. És kb ennyi, add magad, ne itt várd a nagy megfejtést.

2016. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk odamész és beszélgetni kezdesz vele teljesen átlagosan, normális dolgokról.
2016. ápr. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pl?
2016. ápr. 29. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne ezzel foglalkozz! Ráérsz majd később. De úgyse rám fogsz hallgatni, mert ugye ez volna a helyes és a legjobb, szóval annyit tehetsz, hogy hogyha látod, hogy érdekled, akkor odamész hozzá és elhívod valahova. Ennyi.
2016. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hol látod.


A kocsmában? Remélem te még nem jársz kocsmába.

Az utcán? Ezt inkább ne erőltesd. Én sem értem, hogy csinálják. 14 évesen meg amúgy sem fog sikerülni.

Osztálytársad? Kezdj egy viccel, ha valahova egy órára jártok akkor beszélgethettek a tananyagról (de csak akkor hogyha tudod hogy a csajt érdekli. Nem elaltatni akarod hanem felkelteni a figyelmét). Nyűgözd le valahogy. Ha érdeklődik valami iránt bizonyítsd be, hogy téged is érdekel, ez külön jó mert egy közös hobbi az eggyel több közös téma. Tudod mit? Ne csak kezdj egy viccel de végig legyél humoros. A lányok szeretik ha a fiúknak van humorérzékük. Nem akarnak olyanokkal járni akik egy kerti locsoló humorérzékével rendelkeznek (Itt meg kell, hogy jegyezzem, hogy a fingós viccek általában nem működnek).

Őszintén nem tudom elképzelni, hogy hol akarhatsz még barátkozni szép lányokkal.


Oh és még valami: Nem jó a hozzáállásod. Ne szép lányt keress hanem olyat aki hozzád illik. Persze ez nem zárja ki, hogy szép legyen de ha nincs bennetek semmi közös akkor nincs különösebb értelme a kapcsolatnak.

2016. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!