Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy Cuki?

Figyelt kérdés
Nagyon pirulós vagyok,eltudok pirulni annyira mint egy paradicsom. Bújós természetem, van,tini korom ellenére még most is anyás vagyok mivel nincs máshoz bújnom jelenleg de nem lógok egész nap a seggében.Betegségem miatt,néha kevésbé értékes embernek tartom magam.Elég félénk vagyok,de próbálom ezt legyőzni.Kicsit önbizalom hiányos,vagyok de nem tartom magam a legrondább csajnak,de szépnek se.Elégé szerény vagyok,bár vannak márkás ruháim de szerintem nem a ruha teszi,az embert nem vágok fel miattuk.Azokat az embereket akiknek elhunyt elhunytak a szülei próbálom,kétszeresen szeretni ha már nem tudom visszahozni a szeretteiket.
2016. ápr. 30. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem aranyos vagy.

De milyen betegséged van, ami miatt nem tartod magad értékes embernek, csak ha szabad kérdeznem.

2016. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma. Mindenki olyan, amilyen. :)
2016. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos, örülök hogy te nem vagy beképzelt és bunkó :) És különben is irtó édes ha egy lány elpirul :$
2016. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos dolog. Betegség miatt meg ne tartsd kevesebbnek magad.
2016. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos :)
2016. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem tuti bejonne tehát inkább aranyos :D egyedül az a betegség része aggasztó mert vannak olyan betegsegek amik nem nagy cuccok de vannak észrevehető (pl torzult arc, bena testrész, stb) amik ellenére kizart hogy belemennek egy kapcsolatba olyan lánnyal... nem azert mert elitelem vagy nem tartom teljes értékű embernek mert ez nem igaz hanem egyszerűen nem szép ennyi... de nekem is van betegségem de nem tudsz olyan ember mutatni aki ezt puszta kézzel bebizonyitja :D 17/F
2016. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!