Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért használnak ki folyamatosa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért használnak ki folyamatosan a lányok? 20/F

Figyelt kérdés
Sajnos az èletem során nagyon sokszor kihasználtak a lányok mert èn nem olyan fiú vagyok aki pont lesza*ja a lányt! Szeretek romantikázni,randizni, apró ajándèkokat adni (nem nagy ajándèkokra gondolok) pl: egy ágyba reggeli, egy csoki, stb stb, szeretek oda figyelni a lányra lesni minden kèrèsèt. Egy èjszakás kalandjaim soha nem voltak! Eddig mind 1 èvnèl több volt ès mindig padlóra kerültem :( Folyamatosan ez törtènik velem egyszerűen már nem tudok bízni a lányokba :( Szerintetek ez idővel megfog változni? Lányok segítsetek mert már nem tudom mit tegyek ami a lányoknak is jó :(

2016. máj. 1. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet túlságosan tryhard vagy.

Vegyél vissza

2016. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire romantikus. Minden csaj azt mondja hogy erre vágyik, mégis mindig azzal a sráccal van akire panaszkodik hogy jaj mennyire nem törődik vele. Ez így szokott lenni. Én azt hiszem nagyon unnám ha egy pasi minden kívánságomat lesné. Ha valami az ölembe hullik az már nem is olyan érdekes. Persze az én barátom megtalálta az aranyközéputat. Mert sokszor kockul és akkor se kép se hang, észre se veszi hogy bugyiba flangálok előtte. Valamikor meg tök romantikus és ágyba hozza a reggelit. :)


Te is találd meg az aranyközéputat. És ne legyél naiv. Fenntartással kezeld a lányokat. Múljon el több idő mire azt mondod, megbízol benne.

2016. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon szép, hox romantikus vagy, de mindent csak mértékkel, van olyan is hogy a sok szeretettel elleped a lányt, és megfojod vele, mindennek van határa, okkal küldtek el a lányok, nehogy azt hidd, ha egy ilyen érzelmes fiut dobtak, kerdezd meg mi volt a baj, és tanulj belőle, de a tul sok szeretet, túl sok törődés megöli a szerelmet. elveszed ami a legnagyobb kincse az emberek: a szabadságát!!!
2016. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy romantikus alkat vagy,rendben van addig,amíg mértékkel csinálod.Várj a megfelelő lányra,lehet,hogy nem veled van a baj.
2016. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te meg nem tudod hogy a noknek semmi sem eleg jo?

Edes istenem.. Bajold el, amikor mar olvadozik rugd pitschan! Ez kell nekik.

2016. máj. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!