Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hízok folyamatosan ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hízok folyamatosan ha odafigyelek mindenre?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nyáron 53-54 kg voltam. Azóta szépen fokozatosan elkezde m hízni. Karácsony környékén még érthető volt hogy feljött 2kg de azután elkezdtem oda figyelni arra hogy mit eszek mennyit mozgok. Most 58kg vagyok pedig másfél hete alig voltam 57kg. Pedig sokat mozgok és nem is eszek mindent összevissza. Valaki volt már hasonló helyzetben?
2016. márc. 4. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz besorolasért nem értem hogy csináltam
2016. márc. 4. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem figyelsz oda mindenre
2016. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, leírom a saját példámat (fiú vagyok, 18 éves):

- én reggel 69 kg körül vagyok (nincs bennem kaja, víz)

- este felmegy olyan 70-70.5 kg-ra (ekkor vagyok a legteltebb, értelemszerűen)

- ha 1 nap nem innék szinte semmit akkor ez lemenne 1-2 kg-mal, szóval az 'alig 57' és az 58 között kb. 1 napnyi kajálás különbség van.

Egyébként egyél napi 4x-5x kis adagokban és étkezés előtt egy pohár hideg víz csökkenti az étvágyat. Növeld a fehérjebevitelt, csökkentsd a szénhidrátot és a zsírt, meg MOZOGJ, ha fogyni akarsz. Ha szeretnél még valamit kérdezni, írj privátot.


Rody

2016. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A súlyod reggel , éhgyomorra mérd , mert napközben változik , az a valós testsúlyod.


Gondolj bele , iszol fél liter vizet , fél kilóval több vagy . 1-1 étkezés 0,4-0,5 kg-ot is dobhat rajtad.


Ha valóban növekszik a súlyod ébredés után akkor tényleg rosszul csinálsz valamit.

2016. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!