Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nálatok mit jelent ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mit jelent ha néztek folyamatosan egy fiút?!

Figyelt kérdés
Van egy lány. Nekem nagyon tetszik, nem tudom hogy neki tetszek e, mert változóan viselkedik velem. Csak külsőleg ismerem, beszélgetni nem szoktunk, sőt nem is köszönünk egymásnak, annyira nem ismerjük egymást (nem vagyunk osztálytársak). Valamelyik nap amikor többször is elmegyünk egymás mellet, mindig néz engem, van amikor meg észre se vesz. Na szóval ez szerintetek mit jelent?!?! Elsősorban lányoktól kérdezem :D Az értelmes válaszokat köszönöm!

2016. febr. 10. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Tobb dolgot is jelenthet egyszerre. Tetszel neki es arra var,hogy kezdemenyezz vagy akarmi jelzest var toled,hogy neked tetszik e o :) (Remelem ertelmes valasznak minosul :D ) 14/L
2016. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megfogadtad őt, a lépésedre vár.

Lépj! Akkor fog kiderülni pontosan az álláspont!

2016. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfogtad*
2016. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem pont ugyan ez van csak én lány vagyok.

Az illető aki nagyon tetszik nekem.. hát én akaratlanul is így viselkedek ha meglátom:

Ha nagyon közel van hozzám tehát pár méter akkor nem merek ránézni.Nem tudom hogy miért.:S

De ha távol van és meglátom általában mindig őt nézem.:)

2016. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit
2016. febr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy aki írta hogy "ha pár méterre van, akkor nem mer rá nézni"nálam is ez van...sőt ma figyeltem meg hogy szerintem a lánynál is, mivel ma elkezdett nézni, én odanéztem és hirtelen elrántotta a fejét.
2016. febr. 11. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy nagyon tetszik, vagy hogy nagyon nem.
2016. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy csak azt nézi hogy hogy lehet valakinek ilyen ronda pofája...
2016. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!