Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez hátrány?

Figyelt kérdés
Félénk,visszahuzodó személyiségű lány vagyok,nem szeretek az éréseimről beszélni.Nem merek, kezdeményezni fiúknál,ha arra kerül a sor,hogy beszéljek az érzéseimről, akkor hebegek habogok,illetve elpirulok.Nagyon zavarba szoktam lenni,ha szavakba, kell öntenem amit érzek.

2016. máj. 3. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj:D viszont ha nem szeretsz beszélni magadról,akkor félő,hogy a fiú úgy gondolja hogy így nem tud megismerni és ott hagy..
2016. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt fogja gondolni a fiú, hogy nem érdekled, ezért kussolsz végig.
2016. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, de egyetértek az elsővel.
2016. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a félénkebb lányokat, és inkább aranyos ha zavarba jössz :) viszont így valóban nehezebb ismerkedni :( tudom mert én is ilyen vagyok
2016. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így nagyon nehéz ismerkedni én is pont ugyanilyen vagyok ezért jól tudom. Pedig nagyon sok fiú ilyen lányt szeretne (én is) de sajnos számomra is nehéz kapcsolatba kerülni velük de szerintem ha végre egy ilyen lány kapcsolatba kerül valakivel akkor már inkább előnyét élvezi a tulajdonságainak. 17/F
2016. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hátrány lehet, ha élőben ismerkedsz valakivel.

(de most ne pasizás, hanem úgyamúgy barátkozás pl idegen személyek)

Ha fejleszted magad, megismered magad, tudod csatolni szükségleteidhez az érzéseidet, megérted a testedben zajló folyamatokat, akkor az önbizalmat adhat, és átsegíthet ezen a holtponton.


Mási pedig a gyakorlás


Aztán pedig találhatsz más módokat is, pl neten ismerkedtek egy ideig, és ha már picit kiismeritek egymást és úgy találkoztok, akkor felszabadultabb lehetsz az illető mellet :)

2016. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem az.
2016. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok én is. Annyira visszahúzódó nem vagyok alapvetően, de az érzéseimről maximum néhány embernek beszélek, sokszor nekik se. Van hogy nem megy, de legtöbbször csak nem érzem szükségesnek. Nehéz dolog az nekem :D Kezdeményezés se megy... De az az élet más területén se. Nem vagyok rá büszke, de három ital után már kijön majdnem minden érzelem a számon, meg cselekszem is... Na igen, de ebből eddig nem származott semmi jó :D (nem szoktam sokszor inni) Ja igen, 15 éves fiú vagyok.
2016. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!