Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mérnem találok egy rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illés Dani kérdése:

Mérnem találok egy rendes lányt se? 15 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés
akármit csinálok nem vesz észre senki hiába próbálkozok olyan lányoknál akik érdekelnek csak a hp-kat kavarják mellém én rontom el vagy már nincs olyan hogy rendes lány?
2016. máj. 4. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hp? Házi pálinka? Örülj neki...jobb mint bármelyik lány.
2016. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert csak a külsőre mentek,vannak rendes lányok csak leszarjátok őket...
2016. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írd le mit csinálsz vagy kikkel kezdesz?
2016. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak nem veszed észre őket. Én azért ismerek párat a környékemen.
2016. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es, ez nagyon nem igaz. A páwák körében ez tényleg így van, de a normális fiúk azért nem (CSAK) a külsőt nézik.
2016. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az esetek többségben csak a külsőt nézitek és ha valaki már "hibás" akkor nem is érdekel milyen belülről. Aztán jönnek a papolások hogy nincs rendes lány blablabla...
2016. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem találtam rendeset de az belül is romlott volt.De végre találtam, csak nincs egy karnyujtásnyíra de 1 órát szívesen utazok. Külsőre is szép igényes, kedves megértő, sorolhatnám még de reggelig tartana.A lényeg hogy egy párszor már csalodott azok miatt akiket "férfiaknak" csúfolnak.Mielőtt te akarsz valamit egy lánytól tegyél le te is valamit és gondolj arra te mit tudsz adni illetve miért válasszon téged.
2016. máj. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sosem mentem külsőre... olyan lány akit 6 éves kora óta ismerek az is átvágta a fejem szóval... sosem néztem külsőt...
2016. máj. 5. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat kérsz.Ha látsz egy szép csajt egy közepes vagy rosszabb fiúval akkor ott vagy nagyon bejön a lánynak a stílusa,személyisége vagy pedig vak a kislány.
2016. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!